top of page
חיפוש

איך תגלי מה היעוד שלך?

עודכן: 13 בספט׳ 2022

איך אני יכולה לדעת אם אני בייעוד שלי?

אם אני בייעוד, יש לזה כמה סימנים:

יש לי תחושה כזו, של התרגשות, כשאני חושבת על מה שאני עושה, כשאני מדברת על הדבר הזה, כאילו נכנסת בי אנרגיה חדשה, יש לי כל הזמן רעיונות, ומחשבות על זה והשראה, ברוב הפעמים מתלווה לזה בהתחלה גם פחד, אבל לצידו יש הרבה חשק ומשיכה. אני מרגישה שיש לי שם שליחות, כמו קריאה פנימית, וגם אני יודעת, שאוכל לתרום המון דרך העשייה הזו.

ומה אם פעם היה לי את כל זה ועכשיו זה קצת דהה...?

סימן שהנשמה שלי מבקשת דיוק נוסף ומכווינה אותי למצוא מחדש את התשוקה!

ואיך לגלות מה הייעוד שלי?

המון אנשים מתבלבלים וחושבים שייעוד זה מקצוע- למשל, מורה/ מטפלת/ מנהלת חשבונות/ קונדיטורית/ טכנאית/רופאה אבל באמת, כל הטייטלים האלו הם רק שמות- כלים לשפע שאנחנו יכולות לתת לעולם, אפשרויות מגוונות להגשמה: הייעוד שלנו יכול להתבטא בעוד המון המון דרכים, מקצועות ודרכי עשיה ויצירה, שההגדרה המקצועית שלהם לגמרי משתנה.

אז איך בכל זאת אני מגלה מה אני אמורה לעשות?

אוקיי, אז כדי לגלות, נשאל את עצמנו:

מה הוא הדבר הזה שאנחנו עושות באופן טבעי, שממלא אותנו תשוקה, הדבר שבא לנו בקלות ממש ושזורם מתוכנו באופן טבעי מאז שהיינו ילדות, כמו שפת אם פנימית. אז במקום לחשוב על איזו משרה לחפש, או איזה עסק יגשים אותך, נתחיל הפוך: בלמצוא את הדבר הזה שנובע מאיתנו כמו נשימה. זה יכול להיות: לדבר, להקשיב, להרגיש, לכתוב, לצייר, לבשל, להנחות, ללמד, לגדל ילדים, לנהוג, לנתח, לבנות, להצחיק, לטייל, לחשב, לעשות רשימות, ליצור… ככל שתאפשרי להנאה הזו מקום, ככה היא תכוון אותך ותזרע בתודעה שלך את האפשרויות המקצועיות שיאפשרו לה ביטוי.

נו... ואם אני אוהבת לצייר, זה יעזור לי למצוא את העבודה הנכונה? כן. או שנועדת להיות ציירת, או שכשתאפשרי ליצירתיות שלך מקום אמיתי בחייך, יפתחו לך הזדמנויות אחרות- לדוגמא הוראת ציור, או שתחשבי על עיצוב פנים, או עיצוב גרפי, חוגים שתוכלי להעביר, משהו שיבטא את הכישרונות שלך והתפיסה שלך, או משהו אחר ממה שכתבתי, שאף אחד לא דמיין ולא ראה

ומהי הדרך הטובה ביותר לדעת שאני במקום הנכון עבורך? פשוט- כשאת מרגישה שמחה ושלמה. שבא לך, שיש לך חשק, שיש לך רעיונות, שיש לך תשוקה לעשייה שלך. לכל מקצוע יש ייעוד גבוה, ולכל בן אדם יש אור ותדר ושליחות והגשמה, ולא משנה אם הוא מורה, גנן, ציירת, נהג, דוור או אינסטלטור- יש לו תפקיד נשמתי גבוה שעובר דרך העשייה.

אני מנחה את הדרך- למצוא את האור הזה: איך להתחבר לקול הנשמתי שלנו, לשליחות הנשמתית הגבוהה, להיזכר במי שאנחנו, באור הגבוה שיש לנו להעניק לעולם, בכישרונות וביכולות ובחשקים שלנו, ואיך להפוך אותם לדברים מעשיים, שאפשר לייצר מהם הגשמה ופרנסה. ביחד נשתחרר מפחדים, משיפוט פנימי וממעצורים, נסכים לזהור, להיות אור, להעניק לעולם את השירות המדוייק ביותר שנוכל, ולחוות סיפוק, הגשמה ותחושת שליחות בחיים.

איך זה קורה? בקורס און ליין שנמשך 6 שבועות, נעבור תהליך משותף לגילוי וחיבור: בכל שבוע יש שני שיעורים- שתלמדי בזמן ובקצב שמתאימים לך . השיעורים נמצאים באתר קורסים ידידותי ומקצועי ומורכבים מהמון כלים- טקסטים, סרטוני הסבר מוקלטים, מדיטציות, הנחיות כתיבה ותרגולים מעשיים, שזמינים גם לאחר סיום הקורס. את הלמידה מלווה קבוצה פעילה שאני מנחה, לתקשורת רציפה ושידורים חיים, ושם אני מלווה אותך ומתכתבת איתך לראות את ההתקדמות שלך. (הפוסט בלשון נקבה אבל כמובן גם גברים מוזמנים) יש מחיר השקה מטורף רק לימים הקרובים ולאחר מכן המחיר עולה!

אז זה הרגע להחליט- אם הגיע הזמן שלך לתחושה של ידיעה פנימית, אושר וסיפוק מתוך חיבור לשליחות הגבוהה שלך, ולחוויה סוחפת, מחברת מרגשת ומעצימה, אם את רוצה לגלות מה הייעוד שלך ומהו נתיב ההגשמה- זה הקורס, וזה הרגע לעשות את הקפיצה. עוד פרטים על התכנים, המחירים, התאריכים והלמידה- פה: https://avigail-levy.ravpage.co.il/yeud

מחכה לך בקורס! #הקורס_ליעוד 💖 אביגיל4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page