top of page

רוצה לקרוא מה שהתלמידות שלי כותבות?

בטח מסקרן אותך לקרוא על החוויות שלהן והתהליכים:
GZ3A8013_edited.jpg

בעשור האחרון זכיתי ללוות אלפי נשים בתכניות מגוונות בהמון נושאים: שפע כמובן, וגם- אהבה, שמחה, יעוד תקשור ועוד.

בעמוד הזה תוכלי למצוא מאות עדויות של משתתפות התכניות, שמשתפות את השינויים שחוו העקבות הקורסים.

אני מזמינה גם אותך להצטרף למסע שישנה את חייך

Boats in the Water
Boats in the Water_edited.jpg

תוכלי להגיע לחשבון הפייסבוק של כל ממליצה בלחיצה על תמונתה 

יפעת לוי

עצמאית

​מודה על הרגע שנחשפתי לקיומה של אביגיל. היא מחוללת שינוי לטובה בכל אחד שמקשיב לה. חובה לכל מי שמבקשת שפע בחייה.

יפעת לוי
חן מיטרני

שכירה

לא יכולה עוד לסכם לגמרי אבל הסדנה הזו החזירה לי את האמונה בעצמי.. שאני יכולה הכל ... השינויים הקטנים שהתחוללו במהלך הסדנה היו מדהימים. שפע אהבה, שפע חברות חדשות פה מהקבוצה, שפע פרגון מאנשים, שפע מודעות. ופתאום, פה ושם מאה שקל ששכחתי פעם בכיס ובתיק ישן, שפע כסף כמובן... אבל הכי חשוב, שחזרה האמונה בעצמי, שאני טובה ואני יכולה להיות דולה ואפילו מצוינת :) וזה הכי חשוב, ללכת על זה בכל הכוח, עם האמונה שזה מגיע לי וזה יכול לקרות. אולי קצת סיכמתי חח תודה לאביגיל המדהימה ולכן בנות יקרות 

חן מיטרני
ענת קולטקר

שכירה

ההחלטה להשתתף בקורס של אביגיל הסתברה כמתנה הכי טובה שיכולתי להעניק לעצמי.

התכנים המדהימים של אביגיל, המדיטציות והטיפים המצוינים שכל אחת יכולה ליישם בקלות, הפכו לדרך חיים עבורי ושינו לי את השקפת עולמי.

ממליצה על אביגיל המדהימה בחום ובאהבה!! 

ענת קולטקר
לימור בנדל

עצמאית

ממליצה מאוד על התכנית!!! אני הכפלתי את ההכנסות בעסק בתקופת משבר הכי גדולה שלנו.

לימור בנדל
חלי לוי

עצמאית

​מסכמת ראשית בתודה. תודה על הזכות לפנטז, לחיות עם הכסף באהבה ובשלום, על למידה לקבל ולתת, על ראייה רחבה ונשימה. תודה על מדיטציות מרגשות ועל שפע תובנות.

חיכיתי מידי בוקר לשיעור, למשחק ולציורים המופלאים בפייס. לתגובות של החברות. תודה על השיר 'מותק אני עשיר' שהפך לרינגטון שלי ושיר שמחה בבית. נהניתי מכל רגע ורואה ומרגישה את השפע. הכי זכיתי בתקופה הכי מלחיצה שלי, עם שפע הוצאות לא צפויות, להיות רגועה, שלווה ובשפע של קבלה, כסף ושמחה. תודה.

חלי לוי
נועה חריש

עצמאית

​היה תהליך משמעותי וכמו שאומרים - הכל בא בזמן. אני אישית עשיתי את כל התרגילים. לפעמים חזרתי על מדיטציות מספר פעמים והיה מצוין.

אני חושבת שהתודעה שלי השתנתה דווקא בנושא של התמודדות עם מצבי לחץ. אם לפני התכנית זה היה יכול להוריד לי את כל האנרגיות, אז עכשיו זה מדרבן אותי לעשייה.

היה כיף שיש פה בנות איכותיות, ונהניתי לקרוא על התהליך שהן עברו, וללמוד גם מהן.

אני מסיימת את המסע כאשר גייסתי לעזרתי אדם מאוד מאוד עשיר שהתגייס בעצמו בסכום גבוה מאוד, וגם גייס את החברים שלו, ובמקביל גם אני חזרתי לגייס כסף.

תודה לך אביגיל היקרה.

נועה חריש
מאיה שנל ג'רסי

שכירה

אז אני אתחיל בתודה גדולה לאביגיל לוי על מסע מדהים ועל שינוי אמיתי שמתרחש בחיי. אני מרגישה שזו רק ההתחלה והיא מופלאה!!! אחרי תקופה ארוכה של תקיעות בכל רבדי החיים, אני מרגישה שאני נפתחת, שדברים זזים רק בכיוון חיובי, שהחלפתי את המשקפיים. ברור לי שיש לי עוד עבודה אבל כול כולי מוכנה לה. אני יודעת שאני בדרך הנכונה ומרגישה שיש לי כלים טובים להתמודד עם מה שיגיע. שוב תודה אביגיל על הנתינה והשפעעע.

מאיה שנל ג'רסי
אנה חייט

שכירה

תודה אביגיל, על מסע להבנה והעמקה של סודות השפע, על העברת ידע .

זרענו זרע של שפע במוח, במודע, בתת המודע, ונמשיך להתמלא, לגדל בתוכינו את עץ השפע, ולקצור את פירותיו.

הקסמים והניסים מתרחשים כבר עכשיו בחיי.

אנה חייט
מיכל הראל

עצמאית

​אביגיל עזרה לי לפרוץ דרך לתחילת החיים שחיפשתי... וזה רק הולך ומשתפר!!!
זה המקום להיות בו יקרות, קפצו על הכרכרה! ממליצה בחום רב על התכנית משנת החיים הזאת!!! בנוסף לשפע כלכלי, זה תדר גבוה בחיים בכלל, וזה בהחלט השביל לשינוי משמעותי בחייך!!

מיכל הראל
רויטל שטרית

עצמאית

 אביגיל אני משוחדת כי אני מאוהבת! תודה לך על הצטרפות למסע. היה שונה ומיוחד. מתחילת הסדנא חוויתי ניסים מטורפים...ביום שישי האחרון קיבלתי ניסיון רציני ותוך מספר שעות הודות לסדנא, אספתי את עצמי,הודיתי והודיתי והבנתי. אז תודה לך על ההזדמנות לקבל וללמוד ממך. אני ממליצה לכולן להצטרף למועדון שלנו שעוזר להישאר בחממה הזאת ולהיות מוקפת בשפע כל השנה. תודה לך על הכול.

רויטל שטרית
נאוה אשכנזי

שכירה

​אביגיל היקרה, ראשית תודה לך על מסע בן 22 ימים, שעבר מאוד מהר. תודה על הדיוקים, תודה על הכנסת השפע לחיי. עבורי התכנית הייתה אי של אופטימיות, ראיית עולם בצורה אחרת, שמחה יותר, שופעת יותר. אהבתי וחיכיתי כל בוקר לקרוא את המייל היומי, משפט השפע השבועי, שמאוד חיזק אותי ברגעי נפילה, המדיטציות המעולות והתרגילים היומיים. מאוד עזר לי גם לקרוא את הפוסטים של שאר חברות הקבוצה, ללמוד, לשמוח בשמחתן ולקוות יחד איתן את תקוותן. 

נאוה אשכנזי
ורד פלד ורשאי

עצמאית

אביגיל יקרה, התכנית שלך מדהימה והיא השפיעה עליי בכל רמה. מבחינתי זו רק המשכה של ידידות מופלאה. את שליחה גדולה ויצרת קורס מהמם ומקסים עם המון ליווי אישי. תבורכי על כך. בטוחה שתמשיכי להאיר לי את הדרך ואני כאן בשבילך בכל מה שתרצי, ורוצה להגיד לך תודה ענקית על מי שאת ועל מה שאת מביאה לעולם. 

ורד פלד ורשאי
נועה לפיד-שפרן

עצמאית

קודם כל, תודה אביגיל התכנית הזו היא מתנה עטופה יפה כל כך, ובתוכה כל השפע ליצירת שפע! 

המחשבות שליוו אותי בכל יום כשפגשתי את התכנים, היו שזה פשוט גאוני, עמוק ומדהים.

מדהים שהעברת את עצמך, אביגיל, דרך כל השלבים האלה, ואת כמו שליחה - מעבירה בהתמדה ובעקביות את המסר אלינו ה(א)נשים.

יש שם את כל מה שאני צריכה כדי ליצור שפע - וזו תשובה לעניין שהעסיק אותי כבר שנים, ועוד יותר מאז שאני יודעת שמחשבה יוצרת מציאות.

הכלים ליצירת השינוי ישנם. הם ניתנו לי. 

אני מזמנת לי להמשך-

את ההימצאות בתדר השפע.

היו כמה ימים כאלה - שיצרתי בהם תדר אחר - שופע, עם חיבור לעצמי, שמחה, זרימה ורוגע

זה היה מדהים! 

תודה!!!

נועה לפיד-שפרן
אנאבל רווח

שכירה

אביגיל, קודם כל נתחיל מזה ששפע נכנס לחיי באופן קבוע ורציף. שנית ,תודה לבורא עולם על הכל. שום דבר אינו מובן מאליו. שלישית, רוצה אני להודות לך על ההיכרות איתך. למרות שהיו ימים שלא כתבתי, אבל כל יום הייתי אתכן, וראיתי ועשיתי גם את שיעורי השפע. לא תמיד אני יכולה להיות, אין מה לעשות, זו מחלתי ומקבלת אותה באהבה ובהערכה גדולה מבורא עולם. אני כבר מצפה למחר ומאחלת לעצמי שמחר אקום ליום חדש עם כוח לכתוב וכוח לתפקד. מאמינה באמונה שלמה וחזקה בכל הכוח שבורא עולם ישלח לי כבר את הכוחות. תודה לך על עידוד מדהים וחיזוק מהמם. מאחלת לך את כל הטוב שיש ביקום.

אנאבל רווח
תמר יהודאי

עצמאית

אביגיל אהובה ויקרה :) רוצה לומר תודה!

תודה על תהליך עצום, ארוך, עמוק ומרתק. תודה על שהקשבתי לעצמי בעצתך ונתתי ליקום לקבוע את התזמון הנכון. לא התעקשתי כדרכי, שילך בדרכי, וזאת בעצם התחלת השחרור...והמון תודה לך שאפשרת זאת! החוויה הייתה המון דברים עבורי. אני בטוחה שהשפע יהיה חלק משמעותי בחיי, כי הוא כבר נוכח כל כך! כמובן שהייתי בעולם הזה עוד לפני, אבל מרגישה שעכשיו אני גם יודעת איך, כיצד ומתי לחזור אליו ועושה זאת בצורה מודעת ונכונה הרבה יותר. אני מרגישה שהתהליך הזה חיבר אותי מאוד, קרקע אותי ועזר לי להחזיר שליטה וביטחון שקצת אבדו לי עם הדרך. המון תודה על הכלים, ההכלה, התמיכה!

תמר יהודאי
מעין נטעלי

שכירה

​תודה על רוממות של התדר ועל טבילה במעיין השפע. נזכרתי במשהו שידעתי פעם ואבד לי בדרך...הגעתי אל הקורס בתזמון מדויק והכרחי עבורי. תודה על כך אביגיל שהראית איך להטמיע את הידע והכלים בפרקטיקה של היומיום - שזה הכי חשוב! כבר מהרגע בו נרשמתי, עוד בטרם התחלנו, החלו להשתחרר חסימות ותנועה של עבודה החלה להגיע אליי. הניקוי של האמונות והפגישה עם עצמי היו נהדרים. לזמן מסוים חשתי שקשה לי לוותר על הסיפור של הילדה שהייתי וחיה בי תמיד, והרגשתי צורך מאוד חזק להראות לעולם את הפצעים שלי ולא לוותר על הסיפור, שכיוון אותי עד היום, והשאיר אותי בחוסר. ואז זה השתחרר ואני יכולה להמשיך מפה נקייה יותר ועם כלים מעשיים למשוך אליי שפע. 

מעין נטעלי
נעמי פורתי

שכירה

תודה לך אביגיל יקרה, על שפתחת בפניי את הדרך לשפע, לחיזוק האהבה העצמית ולשפע חברות חדשות ❤ תודה על הזכות שנותן לי היקום לראות, להשפיע וליצור מציאות טובה, נקייה מכעסים וזיכרונות מכאיבים, ורוגע עצום. 🌹 תודה על המדיטציות המדהימות! אלו המדיטציות היחידות שהתחברתי אליהן וגרמו לי לראות בפתיחות תמונות ונשמות יפות. תודה.

נעמי פורתי
גבי יערי וישטיין

עצמאית

אביגייל אהובה ויקרה,אני רוצה להודות לך על 21 יום של שינוי מחשבה אצלי .הצלחתי לשנות כיוון ומפסימית ומודאגת ומוטרדת הפכתי לאופטימית ורגועה ואני יודעת שאפשר לשנות תדר ומחשבה לשפע. בזכות התכנית והאנרגיות הטובות שלך אני יודעת איך לעשות את זה. אני מתרגשת כל יום מחדש שניתנה לי האפשרות לשנות את המצב ושהמחשבה יוצרת מציאות. כל יום קורים דברים טובים ואני מחויכת יותר בזכות התוכנית. תודה אביגיל.

גבי יערי וישטיין
אילנה כץ טייב

עצמאית

אביגיל יקרה,
תודה גדולה, על כל המילים הטובות, התובנות, המדיטציה, הכוונות וההכוונות.
אין דוגמא טובה יותר ממך, ואיך הכי כן, ממקום קשה.
כל העידוד וכל והביטחון ב''יש'', והאמונה העמוקה ביכולות, כל כך תמכו בי, אין מילים בפי.
תודה והוקרה מאילנה.

אילנה כץ טייב
סיגל בר

עצמאית

אביגיל יקרה, תודה רבה על 22 ימים של הזמנה לשפע.

אכן, התוכנית עובדת עבורי.

קרו לי בימים אלה ניסים גדולים וקטנים.

ואני יודעת שכששמים את הפוקוס על תחום מסויים אותו תחום גדל ומתעצם.

אני בוחרת לשים את הפוקוס על היש!!!

על השפע החיובי והטוב מאוד עבורי ועבור יקיריי.

השיעורים היומיים בתוכנית היו מדוייקים מאוד, בנויים בצורה מושכלת, מעצימה ומדוייקת עבורי.

הגיבוי בקבוצת הפייסבוק ובמשחקים היומיים, תמכו מאוד והגבירו את המודעות לשפע.

היו ימים שהייתי עסוקה מאוד ונתתי תשומת לב פחותה ממה שרציתי, אך הרכות והקבלה שלך אביגיל, הרגיעו אותי.

השלמתי כשהסתדר לי וזה המשיך לעבוד...!!!

תודה רבה יקירה על 22 ימים של מודעות ויצירת טוב.

תודה על השפע הקיים עבורי ועבור כולנו❣

סיגל בר
שוש הדר

שכירה

​ממליצה מאוד על אביגיל, היא מכניסה תכנים חדשים לחיים שאנחנו לא חושבים שאפשרי. מומלץ מאוד!

שוש הדר
עינת דורפן ביטון

עצמאית

אני ממשיכה לחוות את ההדהודים הקסומים שהתחוללו בתקופת התכנית, אני חווה את היום יום שלי בתוך המציאות, אבל באופן כל כך שונה מבעבר, החיים קיבלו אבקת קסמים ואני קיבלתי את הוראות ההפעלה... לא פלא שאני מממשת את עצמי כפי שמעולם לא עשיתי בעבר. לא פלא שאני מרגישה שאני סוף סוף על הגל ולא מתחתיו.

עינת דורפן ביטון
מאיה גלס עמיתי

שכירה

תודה על קורס שאפשר לי לשנות נקודת מבט על החיים ובכלל, תודה על היזכרות בעצמי, בחיובי ובמה שחשוב באמת! תודה על אמונה! ישנה עוד דרך ארוכה לעבור, אך מבחינתי כעת כבר מצוידת הרבה יותר ומחכה להמשך למידה והתעמקות בעולם הזימון, הרוח והשפע.

תודה לך אביגיל ודנה ותודה לכל בנות הקבוצה על השיתופים.

מאחלת לנו שפע, שמחה, בריאות ובריאה של מציאות מעצימה ומלאה בכל טוב!

מאיה גלס עמיתי
איריס פרלמן

שכירה

תודה אביגיל, היה מסע מרתק. כל בוקר חיכיתי למייל ממך לפוסטים למשחק וכמובן להודיות. מאמינה שמכאן אמשיך ואצמח. במהלך התכנית כבר התחיל הקסם, מחניות מדהימות שחיכו לי ועד עבודה אליה התקבלתי, וכמובן תחושה של שפע ( תגובות מהסביבה שאני מוארת בלי שידעו למה :) ). מחכה להצטרף לקבוצת הבוגרות ולהמשיך את הדרך לעוד המון קסם ושפע בחיינו :) אוהבת ומעריכה מאוד .

איריס פרלמן
איריס בן ארי

עצמאית

מהממת ומיוחדת. מראה שיש שפע בכל דבר הכי קטן בחיים. משנה גישה בחיים. עוזרת לפתוח כלי רחב לשפע העצום.

איריס בן ארי
מור סלומון

שכירה

קורים המון דברים ואני עושה המון עבודה, בעיקר על לשחרר דפוסים ששירתו אותי נאמנה עד כה ולהחליפם בהרגלים חדשים, חיוביים, אוהבים ושופעים.

אבל הכי חזק עובדת על התחושה הנפלאה שאני ראויה! בכל המישורים. המון בזכותך, תודה.

אני מרגישה שנפתחים אצלי ערוצים שהיו רדומים מילדות.

מדהים.

מור סלומון
ליה בהרל

עצמאית

​אין עליך אביגיל לוי, פשוט קוסמת !

אוהבת אותך ומעריכה את כל מה שאת עושה למעני, למעננו. הצטרפו לתכנית, ממליצה בכל פה ובנימי נפשי.

ליה בהרל
נילי דור האלה

עצמאית

מי שמכירה אותי יודעת שאני בוחרת את המורים שלי על פי הדרך האישית שהם עשו בחייהם. ומה שאהבתי זה שאביגיל משתפת בפתיחות ובכנות, בהתמודדות עם הקושי הכלכלי והרגשי שחוותה, שגרמו לה להגיע לנקודה בה היא עמדה בין שתי אפשרויות: לקרוס - או לצמוח....
בסוף הסיפור היה קישור להרשמה לקורס השפע שלה, לא חשבתי פעמיים ונרשמתי מיד.
בתום הקורס של אביגיל, שנמשך רק מספר שבועות, סגרתי בדיוק את מספר העסקאות שרציתי והיומן שלי התמלא בלקוחות בשירותים המתקדמים והיקרים ביותר בעסק. 
לראשונה בהיסטוריה העסקית שלי, התחלתי את השנה עם עסקאות בשווי של מעל 100,000 שקלים וזו הייתה רק ההתחלה.

נילי דור האלה
שירה שירת הלב

שכירה

עבורי הימים האלה היו מסע מרתק!!! חשפתי שוב את התחנות בדרך של חיי, כשאני מבינה ומודעת . השיעורים שלך אביגיל זורמים כמעיין של מים טהורים ואני ממש הרגשתי את ההנחיה מדויקת, נכונה, ובאהבה . 💖 אני חיה את חיי בעוצמה, 💫 בנוכחות , בהוויה , יוצרת כל יום שפה חדשה ומאירה בכדי להפיץ את האהבה ואת התדר הטוב שהיא מביאה. אני חיה את חיי בריקוד, בשגשוג, בשפע, בזוגיות מהנשמה. אני חיה בשלמות מלאה, שמחה ומאושרת. התכנים המרפאים שאני יוצרת פותחים לבבות לחיים חדשים, להתבוננות אחרת .אני בהודיה ענקית על השפע שניתן, על השפע שקיים, ועל המתנות בהמשך... מאחלת לעצמי להתחזק ולשמור בקשר עם הנשים המדהימות פה בקבוצה, ועל התדר הנכון והמדויק, לחיות חיים של אור.

אוהבת מאוד, שירה, שירת הלב.

שירה שירת הלב
רונית רייכנטל עוז

עצמאית

תודה רבה אביגיל, התחברתי מאוד לקורס, לתכנים ולמדיטציות. 

הרגשתי מאוד מחוברת לעצמי וליקום, הרגשתי שאני נושמת ונוכחת, שיכולת הדמיון שלי התרחבה והתעצמה, נפתחו לי תובנות רבות וחשובות לגבי השפע והמרחב שיצרת לתרגול ולשמירה על התדר היו יעילים ומרוממים. אני מודה לך על ההנחיה והליווי ולכל בנות הקבוצה על שהביאו את עצמן, חלקו ושיתפו.

לגבי ההמשך, אני ממשיכה ורואה איך כל צינורות השפע פתוחים וזורמים לתוך חיי בשמחה, בקלות ובאהבה, מגשימה את עצמי בכל הצבעים, נאהבת, בריאה ומתענגת על השפע💜💜 תודה מכל הלב🌷בהצלחה בהמשך בשליחות החשובה שלך!

רונית רייכנטל עוז
נטלי בן עטר

שכירה

אביגיל אישה אהובה ויקרה,
מודה לך על הדרך שליווית אותי על כל השיעורים שלימדת, שפתחת את עיניי לשפע. הגעת לחיי ברגע המתאים ביותר. הייתי חלשה וחסרת אונים, ובזכות הסדנה התחזקתי נפשית ורוחנית. הכרתי נתיב חדש שבו אני זאת שאחראית ליצירת המציאות שלי וזה אכן קורה. קרו לי המון דברים טובים בחודש האחרון.
תודה שלימדת אותי לאהוב את הכסף ולזמן אותו לחיי. תודה לכל הבנות המדהימות בקבוצה, למדתי מכן המון וגם הבנתי שאני לא לבד :) 

נטלי בן עטר
אילנה ויבל

עצמאית

​תודה אביגיל על הנוכחות המרוממת שלך. נהניתי מאוד ונתרמתי עמוקות מהקורס. בפעם הראשונה בחיי שאני מצליחה להתמיד בקורס אינטרנטי אינטנסיבי כל כך. חייבת לספר שחלק מהחומרים ידועים מקורסים בעבר, אך עדיין באתי כלוח חלק ועשיתי הכל מהתחלה. קרו מלא דברים מדהימים במהלך החודש הזה. באתי בענווה ויצאתי מלאה- מהדיוק של כל השיעורים, מגיוון המשימות היומיות שנגעו בכל רובד- אישי, שיתופי ומשחקי. יכולת ההכלה שלך ושל הקבוצה מהממת, מרגישה, מחוברת לכולן. מאמינה שיש לכולנו דברים משותפים. המגע היומיומי אפשר לי להתמיד, להחזיק שמחה ולמצוא פתרונות יצירתיים. יש לי לקוחות חדשים וקיבלתי הכוונות מדהימות לגבי ההמשך. 

אילנה ויבל
שרון אבאייב

שכירה

​אביגיל תודה רבה לך מקרב לב על שלושה שבועות מאוד חשובים בחיי. למדתי המון על עצמי והגעתי להמון תובנות. כשהתחלתי את הסדנה הייתי בלחץ שפשוט השתלט עליי בכל תחום בחיי, והלחץ הזה השתחרר לאט לאט. התמלאתי באופטימיות. תודה שלמדתי לאהוב את הכסף ולהתחבר אליו מחדש ולדעת שאני ראויה לו ולעוד הרבה דברים אחרים, למדתי פה בעיקר לשים את עצמי במרכז, מה שבדרך כלל לא הייתי עושה.  ישר כוח, תמשיכי בעשייה המדהימה שלך.

שרון אבאייב
ברכה שרבטוב

עצמאית

​אביגיל לוי, מתנה לעולם!!!
זכית, זכינו, תודה לך ותודה עלייך.
אוהבת אותך מאוד, מעריכה, את פשוט נותנת השראה כל פעם מחדש.

ברכה שרבטוב
אורלי איתן

שכירה

אביגיל יקרה ואהובה, אני זוכרת את שיחת הטלפון הראשונה שלנו לפני כשלושה שבועות. הגעתי אליך דקה לפני שהרישום למחזור מאי נסגר, ואת דיברת אלי בסבלנות ורגישות והענקת לי שפע של זמן ושפע של מידע. ואני, הקשבתי לך, חלק אחד שבי התחבר, כמה ורצה לפסוע יחד איתך, וחלק אחר פחד ונשמר. קולות ושדים שעלו בי הצליחו לעכב את ההחלטה שלי ביום אחד בלבד אבל הקול הפנימי אמר את דברו, בחרתי ללכת עם הלב והאינטואיציה ותפסתי בשתי ידי את היד שהושטת לעברי. 

עכשיו, שלושה שבועות אחרי אני רוצה להודות לך מכל ליבי על הנתינה המבורכת שלך. כמות הכלים שהענקת לנו, היא בלתי נתפסת ואני מרגישה עשירה בידע, בכלי עבודה, בהתכווננות, באמונות חדשות, ביצירתיות ובשמחה. 

כל יום חיכיתי לרגע שאתפנה ממשימות היום ואקדיש לעצמי. קראתי אותך, הקשבתי וצפיתי בסרטונים, תרגלתי מדיטציות, למדתי לנשום, אימצתי לחיקי דפוסים חדשים, כתבתי במחברת השפע שלי את שיעורי הבית והמשימות ובין לבין התרגשתי, דמעתי, צחקתי וגיליתי את עצמי. 

אני מלאת תודה והערכה כלפיך. אני מרגישה שהלב שלי התרחב, שהגוף שלי הפך לכלי עצום להכלת השפע, שההסתכלות שלי על החיים שינתה צורה, אני מוקירה לך על כל אלה ויותר ואני מברכת אותך בממטרים של שפע, בריאות ואהבה. 

אורלי איתן
אורלי בזילר

שכירה

תכנית משנה השקפת חיים, זעזוע חיובי לרגשות ושינוי תפיסת עולם!! ממליצה בחום אהבה וים שפעעעעע

אורלי בזילר
ליאת טאוב משען

עצמאית

השתתפתי בקורס מיוחד במינו העוסק בתודעת שפע ויצירת מציאות.
הקורס הזה חולל אצלי פלאים!!! הבנתי שאני צריכה איזון של שני הדברים- פרקטי ורוחני, עשייה ותודעה. פעולות ומחשבות. הכל הולך ביחד מסתבר, זה היה חידוש מבחינתי!
לא מספיק רק לעשות שיחות מכירה, אלא להתכוונן ולאפשר לדברים להגיע איך שבא להם. לדבר עם הפחד- להרגיע אותו, להבין מה אני רוצה, לדייק, לבקש ולהיות בטוב. כל השאר כבר קורה לבד. והנה זה הגיע...ממש היום! עד אליי, בלי שום מאמץ פיזי מצידי, 3 לקוחות פנו אליי היום לסדנאות. אחת התקשרה, אחת פנתה אליי בבריכה, השנייה במכולת . קולטות??  לא האמנתי שזה קורה בהתחלה, נשמתי עמוק
ואמרתי בקול תודה! תודה! תודה!

ליאת טאוב משען
רחלי לביא

שכירה בגמלאות

​מהממת, בחרתי בטובה מכולן, מדויקת ברמות, ואני ממש לא רוצה להישמע מלוקקת... כותבת מעומק לבי ונשמתי את מה שמרגיש לי. בהחלט עשיתי דרך ומרגישה התרוממות רוח, בבחירות שעשיתי, כמובן בהדרכתך המקצועית והרוחנית. הקורסים שלקחתי פתחו לי צוהר רחב למה שאני באמת אוהבת, ואשלב את הדברים בכפיפה אחת. הרגשתי שיש לי גב שמדריך ומרגיש אותי הכי הכי. אז ממש תודה על הכל. ממתינה לעוד קורסים שתוציאי בע"ה, ומבטיחה שאהיה התלמידה הראשונה שלך. תודה מקרב לב.

רחלי לביא
תדהר הרפז

עצמאית

​בדיוק כשממש הייתי צריכה, ראיתי את הפרסום. אחרי שיחה קצרה - נרשמתי!

הסדנה חיברה אותי למשפך הנכון... ממנו תמיד נשפכים שפע, שמחה, עוצמה, כוח, חשיבה חיובית ועוד. היה מדהים!!!! מעצים!!!! מרגש!!!! הסדנה הייתה מגוונת ועשירה. בכל יום נוסף נדבך חדש, זווית ראיה אחרת, עוד שלב בסולם! ובסופו של יום, נשאר טעם של עוד (ועוד ועוד ועוד....)
אביגיל יקרה, מורגש שאת מלאת נתינה ושפע, ושמחתי להיות אורחת בעוצמה שאת מעניקה.

תדהר הרפז
רוני לוי אשור

שכירה

לא יכולה לשכוח את היום בו קיבלתי את הטלפון החוזר מאביגיל, על ההתעניינות שלי בתכנית. זה היה רגע משנה חיים ללא שום צל של ספק. ישבתי במטבח אבודה. בריב עם בעלי לא מצליחה לפצח את החיים האלו ואיך בכלל הגעתי למצב הזה, ומלא שאלות וכאבים ותסכולים. זה לקח פחות מדקה של שיחה שכבר הייתי עם אביגיל, ואני יכולה להגיד בלי להתבלבל ובלי שם הגזמה, שמאותו יום התחילו לי החיים. קצרה היריעה מלתאר ולספר הכל הכל, אבל אני יכול להגיד שלראשונה בחיי לקחתי אחריות מלאה על החיים שלי. התחלתי להאמין בעצמי ובזה שאני חלק מהעולם הזה, שיש בי כמה אמונות שהן לא שלי ושהיפרדות מהן תהיה בעצם בחירה בחיים. לראשונה בחיי אני מרגישה תחושת הצלחה אמיתית על העשייה שלי. אין לתאר את השינוי הדרמטי לטובה שהתחולל בחיי בכל מובן מאז תחילת התכנית, ואני מודה לך אביגיל שיצרת את הדבר הזה. אני חיה את חיי השלמים כפי שאני אמורה לחיות אותם. והשפע שלי כבר כאן.

 רוני לוי אשור
עלמה קדמי

עצמאית

אביגיל, מאתמול לא מפסיקות להגיע אליי הצעות עבודה. רק היום קיבלתי בסביבות 10 הצעות עבודה. לא קרה לי מעולם דבר כזה. זה מטורף!! אני מרגישה כל כך חזק את השינוי, איך התודעה השתנתה לחלוטין.

עלמה קדמי
רויטל שובל מנשה

שכירה

תודה אביגיל שפתחת לי דרך לעולם הרוחני. לעולם בו נמצא השפע האמיתי. הצטרפתי לתכנית ברגע לא פשוט, בתוך מערבולת הגירושין ועסק חדש ומתהווה. עולם בסערה ובטלטלות של תחילתה של בנייה מחדש, אחרי שפרקתי את עולמי הקודם שהיה מלא בשפע חומרי, אך ריק מכל תוכן. בחרתי באומץ להרוס ולבנות מחדש משהו נקי, אמיתי, הבנוי על יסודות רוחניים של שפע, של הגשמה עצמית של חופש... תהליך לא פשוט. בשלושת השבועות האלה עזרת לי לבנות את הקומה הראשונה במבנה חיי החדשים, שהולכים ומתמלאים בעוד ועוד שפע נפלא. הסירה שלי עדיין מטלטלת על הגלים, אבל יד מושטת מסייעת לי לעבור את הסערות שבדרך- היד שלך. יד שנתנה לי כלים, אמונה בעצמי, עוגנים של כוח ויכולת לצמוח ועל כך תודה ענקית. מאחלת לך ולכל הבנות המקסימות בקבוצה שפע, אושר, אהבה והגשמת הייעוד. אני בהחלט מגשימה את שלי, ותודה לכן שאתן חלק מהדרך.

רויטל שובל מנשה
שרה גילון

עצמאית

​אביגיל יקרה, התכנית הייתה טובה, התכנים היו טובים ובהירים. בחרתי להאמין שהתכנית תעלה אותי על דרך ששומרת על תדר ואני מתרגלת יומיום. אני עדה- שכששיתפתי אותך שאני ירודה -שלחת לי בפרטי לינק לסרטון ולפוסט ותמכת בי. אני מחויבת לצאת לחיי רווחה ושפע וזה כבר קורה!

שרה גילון
עפרה נגר

שכירה

​אביגיל.... תודה רבה על כל האור והמתיקות.... עזרת לי לבסס מרחבים פנימיים ולהתחיל לשחרר כיווצים פנימיים לשפע שניסיתי לעשות שנים ... ועכשיו בשבועות האלה הצלחתי להתרחב ולבסס ואני מחויבת לשמר זאת. על כך אני בהודיה עמוקה לאדיבות הטבעית שלך והסיוע ממך כאשר פניתי אליך.

עפרה נגר
אילנית מסוארי

עצמאית

 אביגיל יקרה, 
עברו מספר ימים מסיום התכנית ואני כותבת לך בהתרגשות מלאה! היו אלה שלושת השבועות המשמעותיים בחיי. למדתי על עצמי כל כך הרבה, יצאתי מאזורי נוחות, ניפצתי דפוסים שעיכבו אותי בחיים והיום אני מתנהלת אחרת. אחת התובנות המשמעותיות ביותר עבורי הייתה היחס שלי לעצמי. בתכנית שלך הבנתי שלאורך חיי השתמשתי בדפוס של קורבנות. אני! שלימדתי אחרים לצאת מהמקום הזה, שלא הערכתי אותו, מצאתי שזה דפוס שחוזר על עצמו שוב ושוב. החלפתי אותו. הבנתי שזה מעכב אותי. היום אני מלכה! אני ראויה! וככזו, דברים טובים ומשובחים מתרחשים בחיי! אני מזמינה ו...הופ! זה קורה! 
זו תכנית ללימוד שפע והרבה מעבר לכך. תשומת הלב שלך לכל אחת מאיתנו, האכפתיות, העובדה שאת רואה אותנו, מתייחסת לנקודות השבר ולנקודות הצמיחה, מאירה אותנו ולנו, מלמדת ומעניקה לנו את מלא אהבתך, כדי שנצמח, נתפתח ונהיה שופעות בכל דבר שנבקש! אני ממשיכה להשתמש בטכניקות שלימדת אותנו וזה מחזיק! אני רוצה להודות לך מכל הלב, באהבה ענקית, לשינוי שחוללת בחיי! אני כאן, עבורך, לכל דבר שתבקשי, עזרה, סיוע, יד... הכל הכל! 
תודה רבה אביגיל וחיבוק ענקי מהשפלה ועד אלייך!
אילנית 

אילנית מסוארי
הילה וייס

שכירה

מאיפה להתחיל?? כמה גדלתי .השתנתי. נרגעתי. נשמתי. נהניתי. התאהבתי.
שמחה שהאהבה לכסף ותחושת הביטחון שלי עמו מגיעה בתקופת מעבר בחיי, בשינוי העסק והייעוד שלי, קרש קפיצה אדיר לחיי החדשים. ואין מתנה נפלאה מזו להתחלה!
אביגיל את מקסימה ונעימה, חכמה וסוחפת.. נהניתי מכל רגע.
מרגישה שקיבלתי את שרביט הקסמים שלי בחזרה ! תודה ענקית.

הילה וייס
טל דניאל

עמצאית

ממליצה לכולן לחוות את החכמה והאנרגיה המרפאת של אביגיל.

טל דניאל
הדס מירב

עצמאית

​תודה על תכנית נהדרת, תודה על שמחה שהולכת וגדלה ואיתה גם השפע . תודה על כך שאני מרגישה שמגיע לי הטוב ביותר. תודה לאביגיל הנהדרת שעזרה לי לחזור לחלום את הייעוד המדויק שלי. תודה על הראייה של היש, יותר ויותר. תודה על רגעים קטנים ויפים, תודה על המרחב הנהדר הזה לגדילה והתפתחות.

הדס מירב
ענת הירש

שכירה

​תודה אביגיל
היה כיף, נהניתי מאוד. ישנן תזוזות כבר מהרגע ששלחתי את הפרטים אלייך למייל ... לפני שבכלל נרשמתי. מודה שהושבת אותי כל ערב לבדוק איך עבר עליי היום ולהודות על הדברים שעשיתי וחוויתי. זה מחזק את החשיבה החיובית והמגנוט שלנו מהיקום לכל הטוב שנרצה בחיים שלנו. עברנו פה תהליך משותף ומקסים ביחד... תודה על כל היש ועל כמה שעוד יהיה.

ענת הירש
קרן בר-נוי

שכירה

איזה כיף היה לי הזכות להיות בקבוצה ולהינות מתוכן מעולה ומועיל. חשבתי שאני כבר יודעת הכל אבל אביגיל הגיע לחיי ונתנה לי פרספקטיבה אחרת שאני באמת ראויה לכל השפע מסביב ובעיקר להינות ממה שיש.

קרן בר-נוי
נועם צור אלמוג

עצמאית

​תודה. התכנית הייתה עבורי אוויר לנשימה. הטיימינג שלה פשוט הדהים אותי. אני מודה על כל יום בשלושת השבועות האחרונים שבו היה לי עוגן - להיכנס לכאן, לראות מה השיעור היומי, להודות, תודה ענקית. והנה היום, כשאני מתחילה להרגיש את השגרה מתקרבת שוב, יש לי שלוש מטופלות שיתחילו טיפול מרחוק מיד אחרי סוכות ועוד אחת שקבעה טיפול טלפוני ליום חמישי. כן. היקום מסונכרן איתי. ואני מסונכרנת עם השפע שיש לו להציע לי. תודה על היכולת ללמוד את זה ולראות את זה. מחכה לקבוצת הבוגרות ולקורס ההמשך. 

נועם צור אלמוג
מריה אספינוסה רוזמן

שכירה

תודה רבה אביגיל על התכנית שלך, הליווי והתוכן העשיר שחלקת איתנו.

אני מרגישה שכל התשתית שלי מתחלפת בזכות התכנית ושאני מוכנה להמשיך לבנות את התשתית החדשה. בשבילי זה היה כמו מן ניקוי אינטנסיבי מהרבה אמונות ותפיסות עולם.

למדתי המון והתחזקתי המון. שוב תודה, ומאחלת לך שהרבה נשים ימשיכו ללמוד יחד איתך. :)

מריה אספינוסה רוזמן
ליה רונן

עצמאית

​ממליצה לכם בחום על קורס שפע של אביגיל לוי שנתנה לי עוד כלים על זימון שפע והקבוצה שלה ושלנו שעוזרת לי גם היום לשמור על הטוב שלי.

"את זורחת" זה מה שאומרים לי לאחרונה ואני עונה שפשוט טוב לי. וזה לא אומר שהחיים לא מאתגרים אותי והכל פשוט וקל אבל "טוב לי" זה פשוט תודעת שפע, הלך רוח. אושר לא קיים כל הזמן, החיים בנויים מרגעי אושר ואני מנסה להכניס כמה שיותר כאלה לחיי, אני מודה על הקיים, לומדת לזמן את מה שרוצה ולשחרר את מה שסתם מפריע לי וכן זאת עבודה, שינוי תודעתי דורש עבודה אבל אני עובדת בשביל כולם סביבי אז לא אעבוד בשביל עצמי? ותמיד טוב לקחת גם עזרה לשמור על התדר ואם גם אתם רוצים עזרה אז אני ממליצה לכם בחום על קורס שפע שלה.

ליה רונן
ענת לידרור

שכירה

​ממליצה לכם בחום על קורס השפע של אביגיל לוי, שנתנה לי עוד כלים לזימון שפע ,והקבוצה שלה ושלנו שעוזרת לי גם היום לשמור על הטוב שלי.

"את זורחת" זה מה שאומרים לי לאחרונה, ואני עונה שפשוט טוב לי. וזה לא אומר שהחיים לא מאתגרים אותי והכל פשוט וקל, אבל "טוב לי" זה פשוט תודעת שפע, הלך רוח. אושר לא קיים כל הזמן, החיים בנויים מרגעי אושר ואני מנסה להכניס כמה שיותר כאלה לחיי. אני מודה על הקיים, לומדת לזמן את מה שרוצה ולשחרר את מה שסתם מפריע לי. וכן, זאת עבודה, שינוי תודעתי דורש עבודה, אבל אני עובדת בשביל כולם סביבי אז למה לא אעבוד בשביל עצמי? תמיד טוב לקחת גם עזרה לשמור על התדר, ואם גם אתם רוצים עזרה אז אני ממליצה לכם בחום על קורס שפע שלה.

ענת לידרור
עדי איצקין

עצמאית

​ניסיונות שונים ומרובים עשיתי על מנת להפוך כסף לערך, להבין ולקבל את משמעותו בחיי, ורק כעת בעזרת התכנית הנפלאה שלך, אביגיל, הצלחתי באמת לקבל אותו בערכו - חבר, שותף, מאהב ואהוב. הולכת בדרכים ומחייכת מקצה אוזן אחת לקצה השנייה, על יופיו ושפעתו וכוחו ויכולת הנתינה והקבלה שלו. מוצאת את עצמי עושה המון דברים שכבר עשיתי וידעתי ולמדתי עוד קודם על עצמי ועלי חיי ויודעת עכשיו שגם לו אני ראויה!!!!!! השיתוף והקריאה וההקשבה (מדהים כמה קשב יש פה!!!!!) עזרו לי מאד למצוא את מילותיי שלי ודרכי שלי לדעת שאני בשפע ואין סתירה לעוד שפע!!!! ההרגשה מקסימה!!!

עדי איצקין
מיכל מגן

שכירה

​מלא ימים של שפע והגשמה בחיי! וואו, אין לי מילים לתאר את התחושה של להרגיש שפע מבפנים.... ועכשיו אני מגלה לכם סוד כמוס :) אני נמצאת בסיומה של תכנית ליצירת שפע, תכנית אינטרנטית עם מדריכה מדהימה! ABIGAIL LEVY שבזכות ההדרכה המדויקת והנתינה העצומה שלה - אני מאושרת, מועשרת ושופעת שמחה ואהבה ! זהו סיפרתי לכם :) אז תודה ליקום היקר שהפגיש אותי עם אביגיל ותודה ל - dana moo שדרכה, בין הפוסטים, קבוצות החברות, הקשרים הגבוהים וההשראה, איתרתי את אביגיל. ותודה למארק צוקרבג, גם בכל זאת כבוד.... תודה!!!! 

מיכל מגן
איריס גומז

עצמאית

הרגשתי איך נכנסת הרבה יותר שמחה אל חיי, כל רגע נהיה משמעותי, ואחרי שבוע התחלתי לקבל הרבה יותר פניות לטיפולים, משמעותית יותר מקודם. אני בטוחה שזה קשור, כי בעבר גם הרגשתי איך הפניות לטיפולים מגיעות כשאני באמת רוצה, לפי תקופות. אבל עכשיו הכלים שקיבלתי בקורס יחד עם החידודים בהבנה של כל מה שעומד מאחורי הכל, הפכו את זה להרבה יותר ממשי ומרכזי. אני מזמנת לי להמשיך להיות בשמחה, באופטימיות, באמונה, לקבל שפע,  לתת שפע, ולחיות את הייעוד שלי. תודה לאביגיל ותודה לכולכן שהשתתפתן ושיתפתן. ובטח נתראה בהמשך :)

איריס גומז
דקלה פלדמן

שכירה

מסביבי האנשים שמסתכלים עלי לא מבינים מדוע ולמה אני בכלל מאושרת.... גם אני צריכה קצת לצבוט את עצמי ולהבין שהאושר שלי הוא באמת ושזה לא חלום :) לפני התכנית הייתי מאוד ירודה אנרגטית ומיואשת. היום אני מרגישה אופטימיות ברוחב לב! למדתי את זה בתכנית. למדתי גם להרגיש ראויה וזה הבסיס ומפה אני ממשיכה. יש לי עכשיו אנרגיה להזיז דברים שהיו תקועים איתי זמן רב. הקבוצה נתנה מסגרת וכל אחת התקדמה בקצב שלה. הסיסמא הייתה: "כל אחת מנצחת". כי עצם זה שיצאתי למסע שכזה זהו כבר ניצחון מבחינתי! המלצתי בחום לחברה שלי על התכנית המיוחדת של אביגיל שבעצם מחברת ומשלבת עבודה מהבסיס, ומחבקת ומעודדת לדייק ניסוחים שיש בהם מילים חיוביות, ולטפס אל השפע והאור והאהבה.
אני מזמנת לי להמשיך לדבר בשפת השפע ולמגנט אליי שפע ובריאות לטובתי הגבוהה ביותר!

דקלה פלדמן
קרן אביאסף מגדל

שכירה

​תודה גדולה לכל הנשים המופלאות פה ולאביגיל המקסימה! שלושת השבועות האחרונים היו מלמדים ומעצימים. חיכיתי בציפייה רבה ליום הראשון ואכן התכנית עלתה על כל הציפיות! היום אני מאושרת מבפנים בלי שום קשר למצב הכללי, מצאתי את עצמי והאופטימיות שלי בחזרה, מרגישה לפעמים כאילו יצאה ממני "רוח רעה" שהשתלטה עלי בתקופה האחרונה. התכנית הייתה מושקעת, בהירה, מובנת ופרקטית מאד. עברתי בשנים האחרונות סדנאות רבות ורמת המודעות שלי גבוהה, אך תמיד היה לי קושי ביישום. השיעורים, הפוסטים והמשחק היומי נכנסו לתוך חיי היומיום שלי והכניסו כיף והנאה ושמרו על התדר הנכון.  תודה, תודה, תודה!

קרן אביאסף מגדל
עדי טל זמיר

עצמאית

אני מרגישה כאילו רק אתמול דיברתי איתך, אביגיל, והחלטתי להצטרף לתכנית המרוממת הזו.

היו המון דברים שנכנסו לתוך השבועות האלה. עצב, שמחה, עונג וגם התנגדויות ופחדים, ושחרור..

ועכשיו נשארתי עם כמה תחושות ושינויים מאוד ברורים.

ראשית, יש בי הרבה יותר שקט פנימי ורוגע. ומקבלת הרבה שיקופים חיוביים מהסביבה.

שנית, מרגישה שמאוד מאוד דייקתי עם עצמי את הצרכים האמיתיים שלי. אני מקבלת מה שנחוץ לי וטוב לי, בלי עודף. בטיפולים, ביחס לאנשים, ברכישות. 

חזרתי לשגרה מאוד מרימה של מדיטציות, ואמונה חזקה יותר בעצמי, באהבה, ביקום

אני מוצאת את עצמי בקלילות ובספונטניות מפנטזת על כל מיני סיטואציות שאני רוצה בחיי, וזה מאוד מרים. היו גם לא מעט מקרים של זימונים שהתממשו והסתנכרנות של אירועים שלא היתה מקרית.

אגב, המון כלים בתוכנית מתאימים מאוד גם לזימון זוגיות, וגם שם מאוד דייקתי מה מתאים לי, ומה לא.

תודה מקרב לב על התדר החדש. אימצתי לי מנהגים חדשים וחיוביים מאוד שילוו אותי קדימה.

נשיקות!

עדי טל זמיר
טל גת

עצמאית

​אביגיל יקרה, כל בוקר חיכיתי לקרוא את מילותייך בשיעור שנפתח (ואם לא היה לי זמן... אז חיכיתי שאתפנה..) לקרוא את דברייך היה עבורי כמו ברכת בוקר שופעת באור, חיוביות, כיוונון לטוב והמון שפע אנרגטי! כפי שסיפרתי לך בטלפון- אני התחלתי את המסע של השפע שלי חודש לפני - לאחר שינוי שהתחלתי לעבור, כבר במסע שלי עם עצמי התחלתי לראות שינויים ולקבל מתנות, אך את הגעת אליי בזמן טוב ומדויק - כפי שהרגשתי- להעצים עוד יותר את המסע שלי לשפע מבחינה אנרגטית וגם קבוצתית! אז תודה על ההזדמנות, תודה על האנרגיות החמות, תודה על המילים הקולחות והמדויקות (יש לך יופי של יכולת ביטוי והבעה..). אני אמשיך למגנט לי ואנסה לזכור את מה שהטמעת בנו. מקווה שזה ימשיך להיות שגרת חיי. ממתינה כבר בקוצר רוח לתוצאות של השפע, למגנוטים של הדירה והקליניקה, ולכסף הרב, או בקיצור - לשפע. אני נהנית מתחושת הקלילות והזרימה ומאחלת לך להגיע לעוד נשים רבות שיזכו מהמתנה הזו.. דרך צלחה לך ולכל בנות הקבוצה ואשמח לשמוע ממך - גם עדכוני שפע איך את פורחת..

טל גת
רונית חרוד

שכירה

אביגיל יקרה, תודה רבה על הכלים והתובנות שהענקת לי. אני מרגישה שחיברת אותי למקום שהייתי בו ועכשיו פשוט הועצם במידה שלא תאמן. עוד לפני שהתכנית החלה לא הייתי בטוחה שזה מה שאני צריכה ואני שמחה ומודה על כך שאפשרת לי לנסות ולבחון את הנושא בעצמי. תודה על המילים הנכונות, על המסרים הפשוטים והאמיתיים שנכנסו ישר למקום הנכון בלב ובתודעה. תודה על הקבוצה הנפלאה הזו ועל הבנות והשיתופים הממלאים. תודה על ההבנה שלמדנו דרך, קיבלנו כלי. בעזרת הידע הזה נוכל להמשיך תמיד ולהגיע לאותה התנהלות שלווה ומלאת שפע והכרת תודה. יש שפע לכולן. תודה רבה לך שהגעת אליי בדיוק בזמן הנכון וכל כך חיזקת אותי. בהצלחה בקבוצות הנוספות שתובילי ובכל רעיון חדש שיעלה. בהצלחה לכולן!!

רונית חרוד
נעמי גולדברג

עמצאית

תודה על ההתעסקות בכסף מכמה זוויות חדשות, כמו אהוב סודי... אני רואה את השפע שסביבי ובוחרת לחיות מתוך שמחה והודיה. ממגנטת עזרה לפרויקטים שבמוחי. ממגנטת סדנאות מלאות באנשים שיחוו את אבני הלב ואת תמציות הסחלבים... את היית נעימה ומפתיעה. תודה. התהליך היה תומך, והקבוצה הזו בהחלט עשתה את העבודה. אז לחיי השפע בחיינו. שפע שמח, אהבה, נתינה, הרמוניה, כבוד הדדי, חיבור והודיה.

נעמי גולדברג
מיכל סלע מור

עצמאית

​החוויה שלי מהקורס הזה היא שהוא מאוד מאוד מדויק ומאוד תכליתי. הוא מפגש של תכנים מאוד רוחניים עם המון המון תכלס. החיבור לשפע מתייחס באופן ממשי לכסף וליצירת כסף בחיים שלנו, שזה (כמובן בנוסף לעוד שפע מהמון סוגים) מה שכולנו רוצות, ותמיד זה חצי נאמר -לא נאמר בגלל כל מיני תפיסות חינוכיות בנוגע לכסף שגדלנו עליהן, ואביגיל שמה את הכל על השולחן בצורה כל כך טובה ונעימה ומלמדת אותנו דרכים חדשות, בריאות ומרגשות להתייחס לכסף ולכל מה שיש לו להציע לנו. אני מרגישה מבורכת בשפע שיש לי בחיים, והסדנה ממש חיזקה בי את זה. מצפה בהתרגשות לשינויים שבדרך ושכבר קורים. אני מרגישה שאני באמת שולטת על חיי ומה שקורה לי הוא בידיי. איזה כיף! תודה אביגיל!

מיכל סלע מור
סימה אביטל

שכירה

תודה אביגיל על התכנית ועל ההזדמנות. אלו היו שלושה שבועות שגרמו לי להיות בחיבור פנימי, להיות מודעת ומחויבת לנושא השפע. המחויבות הזו כל בוקר לשיעור ובערב להודיות בהחלט מביאה תוצאות ושומרת עליי בתדר הנכון. אז תודה גדולה, אביגיל יקרה, וכל בנות הקבוצה המקסימות שלמדתי מכן המון.

סימה אביטל
סיון אפשטיין

שכירה

אביגיל יקרה, תודה רבה על קורס משנה חיים. לקחתי אותו בתקופת עומס לא פשוטה, ואני מוצאת את עצמי מתרוממת הרבה יותר בקלות, מזמנת לי דברים טובים מידיי יום ביומו, ומעזה לחלום, לחוש שמגיע לי, ולא לפחד לרצות כסף!! היה לי נפלא!!!!

סיון אפשטיין
יעל פרל

עצמאית

​אביגיל יקרה, איתותים והדהודים בדבר סדנת השפע שלך הבהבו לי מספר שבועות בערוצים שונים שאני נוכחת בהם. יותר ויותר חברות ציינו שהן נרשמות וכך גם אני. בזכות הכלים שרכשתי בסדנת השפע, הוסרה העננה שהסתירה לי את מה שהיה שם תמיד. הנתיב. אחד מיני רבים עבורי. אין קסמים בסדנה שלך ואין הבטחות שווא. כמו בכל תחום בחיים בו יש שאיפה וייחול להצלחה יש לתרגל ולהתמיד בתרגול על מנת לראות תוצאות. עוד באותו יום בו החלטתי שאני נרשמת לסדנה משהו נפתח אצלי והזמנות ליצירותיי החלו לזרום בזו אחר זו אחרי תרדמת ארוכה מידי. תודה לך וישר כוח על שיתוף הידע והכלים.

יעל פרל
שני יעקוב

עצמאית

​כשהתחלתי את התכנית של אביגיל ליצירת שפע, הייתי די סקפטית, ובמקום די נמוך אנרגטית.... אבל משהו בה קסם לי והחלטתי, למה לא בעצם? בזכות אביגיל למדתי להעריך ולהוקיר את כל ה"יש" בחיים שלי. הפסקתי לחשוב על מה שאין ומצאתי את עצמי בשלושה שבועות קסומים של פנטזיות, מדיטציות ויצירת מציאות חדשה. פתאום מאדם שמתעסק במה ש"אין" למדתי להעריך כל רגע קטן של "יש" וגיליתי שהחיים שלי מלאים בשפע. לאט לאט ה"יש" הביא חבר ועוד חבר והשפע רק הלך וגדל! גם במישור העצמי, גם המשפחתי וללא ספק גם בעסקי. התחלתי לקבל "מתנות קטנות" שהיו כל כך גדולות וממש מדויקות עבורי ובזמן שהכי הייתי צריכה אותן. למדתי לזמן לעצמי מציאות וגיליתי שהיקום עובד בצורה די פשוטה. הוא בסך הכל רוצה שיהיה לנו טוב :) ואם נדאג להיות בטוב (רוב הזמן, בכל זאת- אי אפשר למחוק ברגע 31 שנים של תבניות ;) ) הוא ידאג לנו לעוד ועוד טוב בחיים. כמו מגנט :) מאז אני דואגת לשמור על תדר גבוה ואנרגיות טובות בתמיכתה של אביגיל המופלאה והקבוצה הנהדרת שהיא יצרה לנו. ממליצה לכל אישה ואיש להצטרף לקסם הזה.... גם האיש הפרטי שלי לומד דרכי לאט לאט ורואה בי את השינוי ומעריך אותו! תודה רבה אביגיל היקרה על מציאות חדשה ומלאה בטוב!   

שני יעקוב
חגית דרור

שכירה

​אביגיל יקרה,
תודה על סדנה שלימדה אותי לחיות נכון. להבין שכל ההחלטות, המעשים, ההצלחה, התחושה הטובה, השלווה השקט הפנימי תלויים אך ורק בי ולא במי שמקיף אותי. לימדת אותי לקחת אחריות על החיים שלי ולפתוח דלת קסמים לעולם פשוט יותר, מדהים יותר, מרגש יותר, ולהגיע לייעוד שלי בחיים, וכמובן שיהיה לי הרבה מכל מה שאני רוצה. לאהוב את הכסף ולקבל אותו באהבה וברכה. הייתי כבר בלימודים כאלה ואחרים, אבל כשהסתיימו הרגשתי לבד וחזרתי לחוסר. לא ממש עשיתי למעני דברים. בסדנה שלך למדתי את כל מה שכתבתי למעלה ועוד המון. למדתי לאהוב את עצמי, למדתי להבין שאני ראויה לכל הטוב שיש ליקום להציע, והכל בזכות השיטה המדהימה שפיתחת, שכוללת גם את המדיטציות המדהימות שהעברת... מקשיבה להן על בוקר גם אחרי שסיימתי את הסדנה. התחלתי לעשות למען עצמי ולממש את היעדים שהצבתי לעצמי וזה קרה די בקלות, מה שלא קרה בעבר.

אביגיל יקרה תודה לך על חוויה מעצימה שמחה מאוד שהכרתי אותך תודה ליקום ששלח לי אותך.
מומלץ לכל מי שרוצה לחיות פשוט, לחיות בשלווה ושקט פנימי, בעושר ובאושר ולא יודע/ת איך....
אביגיל בהחלט תכיר לכם את הדרך...
תודה תודה תודה!!!!

חגית דרור
לאה וורובל

עצמאית

​ממש מתרגשת ומרגישה את התהליך שהתחלתי איתך משפיע ומחלחל ומתעצם. ובאמת מה שמרגש לגלות זה את התודעה. תודעת השפע. מדהים... למדתי כל כך הרבה על עצמי, התחושה הכללית טובה יותר ולאט לאט גם הכלכלית! איזה כיף ומדהים מה שאת עושה!! 

לאה וורובל
רג'י בניטה

שכירה

תודה לך אביגיל על המסע, הדרך, הכוונה, על הכוח לראות את הדברים בצורה אחרת ושיש עוד אפשרויות היה כיף לקרוא כל יום משימה ולבצע. זה באמת סוג של חוזה עם עצמי והרגשתי טוב ועם חשק לעשות עוד. בהחלט לקחתי מהתקופה הזו המון טיפים ואמונות ליישם אותם ביום יום. תודה לקבוצה המהממת ששיתפה כל אחת את הדרך שלה, זה לא ברור מאליו. התחלות חדשות לכולן המשך יום נפלא אור ואהבה.

רג'י בניטה
ליאת שפרמן- לייפין

עצמאית

​הגעת לי בזמן של בלבול ומבוכה. המון שפע שלא ידעתי להכיל. מהרגע שראיתי את ציור הפרפר בפרסום פשוט נמשכתי וקראתי כל מילה בשקיקה. בדרך כלל אני עוברת ומוותרת. השיחה איתך נתנה לי עוד בהירות. נהניתי מאד כמעט מהכל, חיכיתי כל בוקר למייל ולפוסט שאחריו. עבדתי במרץ וגם נלחמתי רבות בשדים בתוכי. משהו במה שאמרת עזר לי להגיד סוף סוף די!!!! די לכל השיט שבפנים, לא מוכנה להיות יותר במקומות האלו לעולם!! כל החומרים היו מעניינים והוגשו בדרך מעמיקה ומדויקת גם דברים שהכרתי היו ערוכים כמו סעודה חדשה.  חיכיתי כל היום למשימה הבאה והיום קמתי ושמחתי כל כך לגלות שזוהי רק ההתחלה. ממשיכה לתרגל ושמחה על דקה כאן עם כולכן יקרות. נשיקות... אהבה ...שפע..כסףףףףף  😄 ❤ 💖

ליאת שפרמן- לייפין
אתי חלף

שכירה

​אביגיל יקרה, תודה תודה תודה.  
איזו התרגשות!! אלו שלושת השבועות המרגשים, המלמדים ועם השינוי הכי גדול. 
זכיתי להיות חלק מהקבוצה המדהימה הזו שאת מנצחת עליה ברגישות ובחכמה מעוררי הערכה. האמת שבהתחלה חששתי איך הדברים יעברו דרך מסך הפייסבוק. בדיעבד - העידוד שלך, התמיכה והאנרגיות פרצו את המסך ונגעו בכל כולי, הפיזי והרוחני כאחד.
ההדרגתיות והמבנה של התכנית, אפשרו עבודה מעמיקה.
מזמן לא ידעתי אופטימיות בחיי ואת הצלחת להכניס אותה. מאז תחילת התכנית הפכתי יותר מודעת לעצמי, למילים, המחשבות, המעשים. אני לומדת לקחת את השליטה במקום שמצבי הרוח והתדר הנמוך ישלטו בחיי. היום אני יודעת שהשפע הוא מנת חלקי ולא פחות מזה!!! 
הכנתי לי מחברת השראה ואני כבר עובדת על לוח חזון. אז אביגיל, תודה על הפוסטים המרגשים, על לווי רגיש מלא שפע אהבה, תודה על דרך חדשה, תודה על דיוקים, על מילים מכוונות, על אנרגיות חיוביות.

אתי חלף
יערה דבש

עצמאית

​הדבר הכי נפלא שקרה לי ושממשיך לקרות לי זה שאני מבחינה עכשיו הרבה יותר בבהירות במחשבות וברגשות שלי לגבי שפע בחיי בכל צורה שלו. אני רגועה יותר מבפנים, וגם כשיש קושי אני יודעת שיש לי בחירה, השפעה, כוח לשנות וליצור. התהליך היה הדרגתי, הרגשתי שהלימוד מחבר לי חלקים בפאזל ועכשיו הפאזל שלם יותר. נהניתי מהליווי שלך אביגיל, הדיוקים וההכוונות שלך היו משמעותיים עבורי... הרעיונות מתחילים לבוא מכל מיני כיוונים, אתמול אחותי הציעה רעיון לעסק משותף - רעיון מקסים ויצירתי- עוד חבר התקשר וסיפר על רצון לקיים מפגשי יצירה ליוצרות, מפגשים עם כוונה לריפוי, וביקש את עזרתי לתהליך. זה שפע!

יערה דבש
יהודית גיל

שכירה

​התכנית עברה לי במהירות, מרגישה שרק אתמול התחלנו וכבר נגמר - הרבה נושאים ונקודות עדיין מתעכלים תוך כדי, בנוסף לכל מיני דברים שכבר ידעתי אבל סודרו אצלי בראש. התכנית הזו הגיעה בנקודה הנכונה בזמן בשבילי ומפה אין גבולות והכל אפשרי! תודה על התהליך שהעברת אותי אביגיל, ועל כל שפע הידע והשפע שעוד צפוי להיכנס לחיי... גאה בך על התכנית המדהימה שיצרת, תודה רבה ובהצלחה בכל התכניות הבאות!

יהודית גיל
יפעת כהן

שכירה

​בואו אני אספר לכם משהו על אביגיל... חוץ מזה שהיא חברה מדהימה... היא אישיות מעניינת, פתוחה, מקבלת, אוהבת... מטפלת מושלמת... אני מטופלת.. אני מאושרת.. ממליצה מהנשמה.

יפעת כהן
שני מנטין

שכירה

מניסיון אישי תכנית סופר פרקטית ומשנת חיים! רוצו להירשם וזו תהיה המתנה הכי גדולה שנתתן לעצמכן!

שני מנטין

אני מזמינה גם אותך להצטרף למסע שישנה את חייך 

Boats in the Water
bottom of page