top of page
חיפוש

איך לדעת מה הייעוד שלנו, מה ההבדל בין ייעוד להגשמה ואיך זה קשור לשפע?


ייעוד הוא למעשה ביטוי לאור הייחודי שלנו בעולם. הוא הגיפט המיוחד שלי, הדבר שיש לי לתת לעולם, היכולת שיש אך ורק לי (לכל אחת מאיתנו). הנשמה שלנו משתוקקת ובוערת להעביר את האור הזה, להוציא אותו מהמימד הרוחני למימד הפיזי ולהביא את הייעוד הזה להגשמה. לממש את השפע הרוחני הזה לתוך עולם היום יום והחומר, דרך עשייה.

לכל אחת מאתנו יש את הכישורים, הכישרונות, תכונות האופי והיכולות שהעניקה לה נשמתה על מנת שיאפשרו לאור הזה להתבטא במלוא עוצמתו בעולם.

האור הזה יכול לעבור דרך מאות פריזמות שונות- ולבוא לידי ביטוי באפיקים מרובים, שזה בעצם, מקצועות או עיסוקים שונים או תחביבים.

כשאנחנו מסתבכות בלהבין מה הייעוד שלנו בחיים, סימן שהתבלבלנו בין ייעוד הנשמה לבין אופן ההגשמה. כי ייעוד הוא לא "מנהלת חשבונות"/ "מטפלת" / "טבחית" / "מורה" אלו רק אפיקים שונים להבעת הייעוד הזה!

ייעוד הוא הדבר הזה שאנחנו עושות באופן טבעי, שממלא אותנו תשוקה, הדבר שבא לנו בקלות ממש ושזורם מתוכנו באופן טבעי מאז שהיינו ילדות, כמו שפת אם פנימית.

אז במקום לחשוב על איזו משרה לחפש, תתחילי בלמצוא את הדבר הזה שנובע ממך כמו נשימה. -זה יכול להיות: לדבר, להקשיב, להרגיש, לכתוב, לצייר, לבשל, להנחות, ללמד, לגדל ילדים, לנהוג, לנתח, לבנות, להצחיק, ליצור…

ומהי הדרך הטובה ביותר לדעת שאת במקום הנכון עבורך? פשוט- כשאת מרגישה שמחה ושלמה. כשבא לך, שיש לך חשק, שיש לך רעיונות, שיש לך תשוקה לעשייה שלך.

אז למה לא תמיד השפע החומרי מגיע בסנכרון לביטוי השפע הנשמתי בייעוד והגשמה?

גם מי שיודעת מה הייעוד שלה ואיך להגשים אותו, לא תמיד מצליחה לחוות שפע כלכלי כשהיא עוסקת בו-וזה הכי מתסכל!

תחשבו על זה כמו מעגל של נתינה וקבלה: כשאני מסכימה להעניק את השפע הנשמתי שלי, את האור שלי, במלוא זוהרו בעולם, אני בעצם מסכימה בעקיפין, לקבל שפע בחזרה.

כי שפע, במהות הגבוהה ביותר שלו, הוא ההתהוות של האנרגיה לתוך החומר, וההתגלמות שלה במימד הארצי- וזה עובד לשני הכיוונים- האנרגיה שאני הופכת לחומר על ידי הגשמת האור בעולם (הגשמת הייעוד) ----> והאנרגיה שחוזרת אליי בתמורה לעשייה הזו (הערכה וכסף) < ----- השפע החוזר הזה יתבטא בתחושת הגשמה, שליחות, בהצלחה, בהערכה מהסביבה, בתרומה שלי לאנושות, וכמובן- גם בכסף.

אז בכל פעם שאנחנו "מתקשות לשווק את עצמנו" (בשירות כעצמאיות או בראיון / קידום כשכירות), מתביישות לבקש כסף עבור העשייה שלנו, לא מאמינות ביכולות שלנו, מתפשרות על ההנאה שלנו, לא מאמינות שמגיע לנו להיות מי שנועדנו להיות ולא אומרות בקול גדול מי ומה נועדנו להיות- אנחנו בעצם מאותתות ליקום ולנשמה שלנו, שעדיין לא הגיע הזמן שלנו להיות בייעוד, לפרוץ, לחוות שפע- שפע של נתינה ושפע של קבלה, כי אם השפע הפנימי (הגשמת הייעוד) לא מוכן לפרוץ במלוא זוהרו, השפע החיצוני (הערכה וכסף) לא יכול למצוא אותנו- כי אנחנו פשוט לא משדרות על הגל הזה של שפע- הגשמה- שפע- הגשמה ולא נמצאות בהתמסרות למעגל האהבה והטיפוח של הבריאה.

אם את רוצה לדייק את עצמך וללמוד איך לעלות על הגל, איך להתחבר לתדר הנשמתי המאיר של הייעוד ואיך לגלות מהי ההגשמה המדויקת עבורך איך להסכים להביע את הייעוד הנשמתי, לזהור, להיות אור, לומר בקול גדול מי ומה את, ולייצר תרומה מדהימה לאנשים סביבך ועל ידי כך גם להסכים לחוות שפע פנימי- רוחני וחומרי, ולאפשר לבריאה לתגמל אותך בשפע, באהבה ובהערכה על העשייה שלך- מזמינה אותך להצטרף לקורס המתקדמות שלי שפע 2.0, שעוסק בדיוק בזה.

הקורס הזה יעזור לך לאתר את הייעוד ואת ההגשמה האמיתית שלך, וגם יראה לך שהבעת האור הנשמתי קורית במקביל לתחום הייעוד- גם במערכות היחסים שלך, בגוף שלך, ביכולת הביטוי שלך, בשמחה שבך וברוחניות שבך- ושהכל בסופו של דבר נובע מהחיבור שלך לעצמך ובהסכמה לאהבה ואור.

הכלים והטכניקות בקורס הזה מאוד מתקדמים (ולא תמיד קלים!) אבל כשתסיימי אותו תרגישי תחושת עילוי, רגיעה ותזכי בראייה חדשה. חודשיים וחצי שלמים של קורס אינטרנטי בליווי אישי שלי, קבוצה מדהימה שמתגבשת, מסע מופלא אל עצמך, להביא אור אמיתי ותמידי בייעוד שלך ובהגשמה, וגם בשמחה הפנימית, באהבה, בגוף, במיניות וברוח. כבר לא יכולה לחכות מרוב התרגשות לפתיחה!

שפע 2.0 קורס המתקדמות נפתח רק פעם בחצי שנה, אז אל תתלבטי. לכל הפרטים, המחירים, פריסת התשלומים הנוחה, פירוט השיעורים וההמלצות של בוגרות הקורס בלינק המצורף :

מחכה לך אביגיל💙


אביגיל עומדת בפתח של דלת ומחייכת


723 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page