top of page
חיפוש

שפע

עודכן: 2 בספט׳ 2019

המפתח הראשון לחיבור לשפע הוא הבנה שנועדנו לחיי שפע. שמטבע הבריאה, הכוונה היא להזין ולספק את הצרכים של כולם. רובנו התנתקנו מהידיעה הזו במהלך הזמן, בגלל חינוך ותודעה קולקטיבית של חוסר. רובנו חונכנו שכסף זה מלוכלך, שהכסף משחית, מביא דאגות, שאם נתעשר נשתנה לרעה, ועוד. התנסויות שונות בחיינו הדגימו לנו שחסר, שאנחנו לא ראויים לשפע ולכסף, לא מוצלחים, לא מסוגלים... זיהוי, ניקוי ושחרור של כל האמונות האלו יפלסו את הדרך לחיבור לתודעת שפע.

כי למעשה אין בכסף כל רע- רק אנחנו מחליטים מה הוא יהיה. הכסף מאפשר לנו חינוך, בריאות, השכלה, חופש, יכולת לתרום ולהעניק, פינוק, טיפוח, מזון משובח, דיור נוח, ניידות קלה- איכות חיים. באנו לעולם כדי ליהנות משגשוג ומשפע! אנחנו ראויים לכך מעצם היוולדנו. בדיוק כמו שהפרח נהנה מהשמש ומהטל, בלי לשאול אם מגיע לו, אם יגמר לו, אם כדאי לו. פשוט להיות מוצפים בשפע שהעולם מציע. לשחרר את הקורבניות, את המקום הנאבק ופשוט לפתוח את הידיים ואת הלב.

אין כל ערך עליון בצמצום וכיווץ, בהסתפקות במועט. מניסיון אישי- גם במחסור אפשר לחוות שמחה והנאה. אבל צריך להוציא המון אנרגיה רק כדי להגיע לאיזון, להרגיע את החששות, את המחשבות

על ההצהרה הגלויה- "אני רוצה כסף!" קשה לרובנו. זה מביך אותנו, נראה לנו זול, שטחי... הגיע הזמן להשתחרר מכך, ולהיפתח לאהבת השפע. שימו לב- הכסף הוא המימוש החומרי לאנרגיית השפע, באמצעותו אנחנו משגשגים והוא דבר נפלא.

אין כל בושה ברצון בכסף, וכשנוכל לפתוח את ליבנו לשפע ולהתייחס לכסף בצורה מכבדת ואוהבת, הכסף יתחיל להתממש בחיים שלנו.

כמו שאנחנו משקיעים זמן וטיפוח בכל תחום אחר בחיינו ובכל מערכת יחסים - בגוף שלנו, בקריירה שלנו, באהובים שלנו, בגינה, בבית, בחברים, בקולגות ובחיות המחמד- גם הכסף שלנו זקוק לטיפוח. זקוק לתשומת ליבנו, לאהבתנו, ליצירתיות שלנו. להשקעה. איך אפשר לצפות שמשהו שאנחנו מזניחים ואפילו מלאי טינה וחרדה כלפיו ירצה לבוא אלינו?

רק אנחנו קובעים מה נכניס ליחסים איתו- ואיך ניצור איתו מערכת יחסים אוהבת שתאפשר לו להגיע אלינו בשמחה.

ואגב שמחה - השמחה שלנו היא שמייצרת אפשור, מגנטיות ופתח לעשות את השינוי במציאות חיינו. רוב האנשים מחכים שקודם יבוא הכסף/ תבוא האהבה/ העבודה המושלמת/ הבריאות כדי להיות שמחים. הטריק הוא לשמוח לפני שזה מגיע, להתנהג כאילו זה כבר קורה! כשאנחנו חווים שפע ושמחה לפני שהשפע ממש הגיע- אנחנו פותחים את האפשרות להגעתו- וזו, על רגל אחת, יצירת מציאות: ליצור את חיינו באופן המושלם והמתואם ביותר עבורנו, בכל נושא- שפע, אהבה, שמחה, בריאות.

ברגע שנצליח להחזיק חזון יציב ורצוף של הדבר שאנחנו באמת רוצים- ללא ספקות, ללא שאלות, אלא פשוט לראות את זה בדמיון ולהרגיש את זה בחוויה - הדבר יתממש לתוך חיינו. בכל פעם שאנחנו חושבים מחשבה שלילית או מספרים על המצב הכלכלי הגרוע שלנו- אנחנו מושכים חוסר ומייצרים עוד ועוד התנסויות במציאות שלנו שיוכיחו לנו שוב את החוסר והאין. השינוי האמיתי הוא באיך לשדר שפע. לעבור למחשבה מלאת שפע, הוקרה, הודיה והערכה. זה לא קשה- זה רק עניין של תרגול. של החלטה: מהיום אני לא מאפשרת לעצמי לחוות חוסר. לא לדבר חוסר. לא לשמוע, לקרוא, לצפות בחוסר. אני ממלאה את התודעה שלי ואת החוויה בתכנים מלאי שפע, שמחה ואהבה, במחשבות על מה שכבר יש בחיי, על מה שאני רוצה, על מה שאני חולמת, על היש ולא על האין.

אני לא סתם כותבת את זה- אני עשיתי את זה במציאות וממצב כלכלי קשה ביותר, גרמתי שינוי ולמדתי ליצור שפע. זה לא היה קשה וזה לא לקח הרבה זמן- אלא היה עניין של התמדה. והיום אני חיה חיי שפע ורווחה, וזוכה לפזר את השפע, את הידע איך ליצור אותו, לנשים נוספות...

אל תוותרו, אל תתפשרו על הפריחה והשגשוג שלכם. אתם ראויים לשפע. אתם ישויות בוראות ואתם יכולים לעשות שינוי. שום מצב הוא לא קשה מידי, אם רק תבינו שבכל רגע נתון אתם מסוגלים לשנות את מציאות חייכם. שום דבר הוא לא גזירת גורל. שינוי מתחיל החל מהשנייה הזו. הזו. הזו. מתוך הקושי העצום שחוויתי- אני מובילה עכשיו את התנועה- להשתחרר מהכבלים ולעבור מתודעת חסר לתודעת שפע. זה אפשרי וזה בידיים שלכם.

באהבה, אביגיל


אישה מרימה ידיים לשמיים מול הים

נהנית מהקריאה? הרשמי למטה לרשימת התפוצה! ותקבלי את כל התכנים שלי ישר למייל:)

51 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page