top of page
חיפוש

תגידו, תכננתן כבר את אסטרטגיית היציאה שלכן מהמשבר?

בואו נדבר על העתיד שלנו! תגידו, תכננתן כבר את אסטרטגיית היציאה שלכן מהמשבר?

בתקופה האחרונה אנחנו מאוד בכאן ועכשיו, חיות מיום ליום, ממוקדות במצב הרוח הנוכחי שלנו ובמה שקורה לנו בעבודה, בעסק, בבית- ובמצב הזה שמשתנה ומפתיע אותנו כל הזמן\...

זה הכי טבעי והגיוני- אבל זה לא מאפשר לנו ליצור לעצמנו דרך שפע משגשגת עתידית :) ומאוד מאוד חשוב, שתהיה לנו תכנית.

אז היום אני רוצה לעזור לכן להתכוונן לתדר המדויק, זה שיכול להביא לשפע לעולמכן, ולגלות יחד, מהי תכנית הפעולה החדשה שלכן!

אז נכון, אנחנו מודעות, מבינות ויודעות מה אנחנו צריכות לעשות. משתדלות להיות חיוביות, אולי כותבות את החלומות שלנו, אולי אפילו יושבות למדיטציה בבוקר ומזמנות שפע- אבל זה לא מספיק.

ואתן יודעות למה זה לא מספיק? כי אנחנו יוצאות ליום שלנו, נכנסות לאוטו, מאזינות לחדשות, מתעצבנות, חרדות, בודקות שוב אם יש חדש בעניין סגירת בתי הספר, כן מסיכות, לא מסיכות, ושוב המחשבות: מה יהיה עם מקום העבודה שלי/ העסק שלי/ תשלומי המשכנתא/ ההתחייבויות...

איך אני מחזיקה מעמד, רגשית, כלכלית, נפשית? שומעות את הצליל של הודעת הטקסט מהבנק ומתכווצות, ולא מבינות...

לא מבינות! ובאיזשהו מקום אפילו כועסות- למה אחרי כל העבודה שלנו, ההתפתחות והדרך שעשינו, הזימונים והמשאלות - אנחנו עדיין לא חוות שפע.

וזה בדיוק מה שאנחנו צריכות להבין...

שפע לא מגיע כשאנחנו (רק) מבקשות שפע. זה לא כי אנחנו לא בסדר, וזה לא שמשהו עובד נגדנו, זה פשוט כי הוא לא מסוגל להגיע, טכנית.

למה? כי עד שלא נתאים את האנרגיה שלנו, את ההרגשה שלנו, את החשיבה שלנו, ואפילו את ההתנהגות שלנו לשפע, הוא פשוט לא יכול להסתנכרן איתנו. (ולא... זימון שפע שלאחריו יש מחשבות של דאגה- זה פשוט לא זה!)

שפע מגיע כשאנחנו שופעות מבפנים- מחייכות, שמחות, רגועות, מעניקות, כשהתודעה שלנו עסוקה בדברים הטובים שסביבנו, בהוקרה, בנשימה, בהחלטה שמה שהכי חשוב, זה ניתוב האנרגיה שלנו. ושרק אנחנו בעצמנו (ולא הנסיבות החיצוניות), מייצרת את הסטרס או את ההנאה.

ואיך אנחנו אמורות לעשות את זה, בתוך מציאות שעדיין מלאה בקשיים, במתח, בהישרדות? אז זהו, שזוהי ב-דיו-ק אסטרטגיית היציאה שלנו:

קודם כל, החלטה.

החלטה נחושה, לעשות הכל כדי לשמור על התדר שלנו, על המחשבות שלנו, על המילים והמעשים- כדי לייצר מציאות של שפע, להתגבר על האמונות והפחדים.

לבחור לקום בבוקר ולחייך שנייה לעצמנו לפני שאנחנו קופצות מהמיטה. לברך את היום שלנו. לנשום, לחשוב על הטוב ועל החיובי ועל מציאת הפתרונות . לדבר בנועם, לעצמנו ולאחרים, להאיר להם במילים ובמחוות. ובערב- לשבת בסלון ולהחליט- אם לראות חדשות, לחטוף דיכאון ולהעלות את מפלס החרדה, או... להעשיר את התודעה שלנו בתכנים חכמים, מצחיקים או מעוררי השראה... וזה באמת לא תמיד פשוט בתקופה הזו. אבל הרבה יותר קשה לסבול ולדאוג, והכי חשוב לזכור, שזו הדרך היחידה. ומה כל זה קשור לעבודה שלנו? לעסק? להצלחה? לביטחון כלכלי? ליציאה מהמשבר? זה קשור לתדר. תדר של שפע.

כשאנחנו אוהבות, מעניקות, אופטימיות, ממוקדות בשופע ובמשגשג בעולמנו- אנחנו משדרות ליקום שאנחנו במוכנות ללקיחת ההגה, ויצירת השפע במצבנו הכלכלי. כן. כל כך פשוט. אז זו האסטרטגיה שלנו.

והטקטיקה? או יותר נכון, הפרקטיקה? אוווו. על זה בדיוק רציתי לדבר.

הכנתי לכן מיני קורס ממוקד וסוחף במחיר מצחיק, שייתן לכן כלים לנהל את המחשבות והפחדים, לשמר את התדר שלכן ולכוונן אותו לשפע, להאמין שזה בכלל אפשרי במצב הזה שאנחנו חיות בו, לזמן מציאות וליצור לכן חיים אחרים, ובשורה התחתונה: ילמד אתכן כיצד לשנות את מצב השפע שלכן .

בשש השנים האחרונות, לימדתי אלפי נשים לעבור מתודעת חוסר- לתודעת שפע. להשתחרר מהחרדות, מהפחדים, מהאמונות ורגשות של חוסר, להתחבר לתחושת שפע, והוויית שפע רגשי ואנרגטי ורוחני וגופני- (כן כן.. זו אותה התחושה שמתממשת לבסוף לשפע חומרי!) והחלטתי לרכז את הכלים הכי מתקדמים ושווים שלי- בתהליך קצר ועוצמתי: עכשיו הגיע הזמן שלכן, לבחור בעצמכן! לעצור את הסרט- לקחת בשתי ידיים את ההזדמנות הזו, במיני קורס הזה יש 5 שיעורים ועוד 2 שיעורי בונוס מתנה, עם כל הכלים הכי פרקטיים והכי מדויקים- (וכן גם למי שכבר חוותה קורסים שלי-הם לגמרי חדשים): מיני קורס לזימון שפע כלכלי ב- 299 שקלים.

בתגובה הראשונה מחכה לך לינק להרשמה, להמלצות ולפירוט התכנים. אז... נתראה במיני קורס- לגבש את אסטרטגיית היציאה שלך, ולתכנן לך את החזרה הכי זוהרת ושופעת שיש לחיים חדשים. אביגיל12 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentarios


bottom of page