top of page
חיפוש

רוצה לדעת מה הסוד שלי?

כבר שיתפתי אתכן, שאני בתקופה מלאת תהיות ובלבול, וכתבתי לכן, שכולנו עוברות תהליך של שינוי אנרגטי וארצי, ושכדאי לתרגל חיבור לאנרגיית האוויר, וגם קרו עוד כמה דברים: הבת שלי הייתה עייפה וירודה, התגעגעתי לבנזוג שלי כשהוא נסע, כאבה לי הבטן, ורציתי השראה לכתוב פוסט לתשעה באב.

למה אני מספרת את כל זה? כדי לגלות לכן, מהו הכלי הסודי שיש לי, בכל דבר ודבר שאני עושה 😁

כשהרגשתי מבולבלת, זימנתי בהירות ואז (כמו ששיתפתי לפני כמה פוסטים) הגיע אליי זרם של מידע דרך אנשים שפגשתי ופוסטים שקראתי, שהזכירו לי מי אני ומה הנתיב הגבוה שלי בעולם:)

התחברתי לתמיכה והזנה לאדמה והעצה שלה הייתה- להתחבר דווקא לאנרגיית האוויר, אז כתבתי לכן פוסט והקלטתי תרגול בהתאם להנחייה, לא הבנתי מה קורה לבת שלי, שדווקא בחופש נהיית כל כך מרוחה דיברתי עם הנשמה הגבוהה שלה, והיא הסבירה לי מה היא צריכה (לקבל חיזוק ותיקוף ממש כל יום, לכך שהיא חזקה ואהובה וגם- לצייר) כשהתגעגעתי לשחר, כי לא דיברנו המון שעות, והיה ממש מאוחר בלילה ולא רציתי להפריע לשינה שלו עם צליל של הודעה- נזכרתי שלפני עשרים שנה כשרק הכרנו, ממש בהתחלה- הייתי קוראת לו בתוך הראש שלי- והא ישר היה מתקשר או בא.

עשיתי את זה שוב ותנחשו מה...? מיד קיבלתי ווטסאפ, "אשתי, מה נשמע?" כשכאבה לי הבטן, שאלתי אותה, למה את קוראת לי? מה את צריכה? היא ביקשה שינוי בסוג התזונה שלי, וכשהקשבתי, היא חזרה להרגיש קלה ונינוחה אה ותשעה באב... היה לי קשה לכתוב מתוך התדר הקשוח של היום הזה, ביקשתי להביא למי שקוראת הקלה, ואז נכתב דרכי טקסט שהביא את כל הריפוי שהייתי צריכה (וגם הקוראות התחברו מאוד) ומה המשותף לכל הדברים האלה?

משהו שנשמע נורא מוזר, ולפעמים מפחיד אבל תכלס- הוא הכלי הכי שימושי, יום יומי ויעיל בחיים שלי- תקשור. אם עקבתן בטקסט, תקשרתי בזמן הזה עם מדריכי רוח (הסברים על התקופה, תמיכה) עם אמא אדמה ועם אנרגיית האוויר, תקשרתי עם הבת שלי ועם בן הזוג שלי- לדעת איך לתמוך, ולייצר תקשורת, תקשרתי עם הגוף שלי ותקשרתי עם המוזה לקבל השראה. (תקשרתי עוד מלא אבל כדי שלא נשב פה כל היום...) המסר הכי חשוב שיש לי להגיד לכן- זה שכל אחת יכולה! לא צריך להיוולד עם מתנה מיוחדת, לא צריך להיות מכשפה דגולה, צריך רק לפתח את הכלים הטבעיים שיש בנו- וכן, אם קרה לכן שחשבתן על מישהו והוא התקשר, או שהייתה לכן תחושת בטן ממש חזקה והיא "צדקה" או שפתאום קראתן משפט שהעיר אתכן או הרחיב לכן את הלב- זה תקשור!

כדי שהתקשור לא יקרה במקריות, אלא מתוך הבנה ושליטה, כדי שתוכלו לקבל כל מידע, ולתקשר קודם כל עם הנשמה הגבוהה שלכן, וגם עם כל אדם, איבר, כוח טבע, מדריך או חיה, לקבל תמיכה, השראה, אהבה והנחיה- אני מזמינה אתכן להצטרף לקורס לתקשור- אלפי נשים וגברים כבר חוו אותו וקיבלו את כל היכולות והכלים- להיות מתקשרים עצמאיים לחלוטין, לשחרר תלות בידע של מישהו אחר, ולפתוח אוצרות של ידע והשראה בחייהם.

הקורס לתקשור הוא אחד הקורסים הוותיקים שלי, ועכשיו הוא במחיר קיץ מהמם, שמונה שיעורים- הכול מהמחשב או הנייד שלכן, באתר קורסים ידידותי ומקצועי (לא... לא בזום, אלא אתר ייעודי ללמידה און ליין) בזמן שנוח לכן, בלי לזוז בחום הזה לשום מקום.

ממש מההתחלה- איך מתקשרים, עם מי ומתי, מה לעשות עם פחד או ספקות, מלא אפשרויות וטכניקות, ותקשור- עם הנשמה הגבוהה, נשמות אחרות, מדריכים, גלגולי חיים קודמים, עצמים וישויות.

איך לומדות? יש סרטוני הסבר, טקסטים להעמקה, מדיטציות לתרגל תקשור ודפי כתיבה לניתוח התקשורים, יש טכניקות מגוונות וכלים פשוטים, ותרגולים קצרים להטמיע את התוכן בין השיעורים. בסוף- תהיו מתקשרות עצמאיות, תוכלו לתקשר עבור עצמכן או עבור אחרים, אבל הכי חשוב- תשנו לעצמכן את החיים

כל הפרטים בלינק, ואני מחכה לכן בקורס!4 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page