top of page
חיפוש

קשה לי לשווק את העסק שלי

למה כשאנחנו מתקשות לשווק את העסק שלנו אנחנו בעצם מתקשות להיות בנתינה?

"קשה לי לשווק את עצמי, אני מרגישה שאני מטרידה, מתביישת, פרסום זו מילה גסה בשבילי... "

**** המון נשים שאני מדברת איתן חוזרות על המשפט הזה. קשה להן לשווק, לפרסם ולכתוב על עצמן. כשאנחנו אומרות לעצמנו שהשיווק שלנו הוא מטרד או שהפרסום שלנו מציק או מביך, כשאנחנו חושבות שאנשים מואסים בפרסומים שלנו- אנחנו למעשה מייצרות לעצמנו, בהפוך על הפוך, אפשרות לברוח מנתינה!

בתוך כל אחת ואחד מאיתנו, מסתתרת ישות כשרונית, מבריקה ויצירתית שרק משתוקקת להעניק את הידע והיכולות שלה, ישות שבאה להגשים את מלוא כישוריה ולהעניק לעולם את הדברים הייחודים שרק היא יודעת לעשות, מתוך האישיות, האופי, ניסיון החיים והלימוד שלה. ויחד איתה- מגיעים הא.נשים שצריכים לקבל ממנה את הידע והיכולות הייחודים רק לה, אחרת היא פועלת בחלל ריק ואין כל טעם בנתינה שלה!

כשאנחנו לא מפרסמות את העסק, המוצר או השירות שאנחנו נותנות, אנחנו מונעות מהמוני אנשים לקבל את המתנות שהגענו איתן לעולם, אנחנו עושות עוול ללקוחות שלנו, שמחכים ומצפים לקבל מאיתנו את מה שהגענו לכאן לתת, וחוסמות את נתיב הנתינה שלנו לעולם. והכי גרוע- אנחנו מאותתות ליקום, שאנחנו לא מוכנות להעניק לעולם את מה שנועדנו לתת, ומתוקף כך אנחנו גם חוסמות את האפשרות לקבל בחזרה.

ואז.. הכסף לא מגיע. והלקוחות לא מגיעים. התסכול ותחושת הכישלון גוברים- ושוב... קשה נורא לשווק, כי מי רוצה אותי בכלל? אין לי לקוחות ואין שום טעם ליצירה שהיא העסק שלי.

כשאנחנו מתחברות לתדר הנתינה והעשייה המדויקים שלנו, כשאנחנו מעניקות בהתלהבות מהידע והיכולת והניצוץ הייחודי שלנו בכל משפט, בכל מילה שאנחנו כותבות או אומרות, השיווק שלנו - במקום להיות משאבה של אנרגיה או כסף או לקוחות עבורנו- הופך לצינור שפע ונתינה מאיתנו לאנשים שהתוכן שלנו מדויק עבורם, אנשים השותים בשקיקה את דברינו, מתפתחים ולומדים מאיתנו, והופכים בהדרגה ללקוחות פוטנציאליים שמבקשים לרכוש את השירותים שלנו כדי להעמיק עוד את הידע שהם מקבלים..

במקום לחשוב על מה תקבלי את מהפוסט או מהסרטון... חשבי מה תוכלי להעניק מלבך לאחרים שיחשפו אליו, במקום לחשוב שאת מנדנדת כי את מבקשת שירכשו ממך, חשבי על האהבה הגדולה שאת מעניקה בכל מילה למי שקורא. איזה כיף להיות בעשייה מדויקת, כמה מרגש ומספק להעניק תוכן מדויק ואיכותי למי שזקוק לו- שיווק של הידע, התוכן, השירות, התדר, הניצוץ, שיווק של הנתינה הייחודית שלך בעולם

ומה הנתינה שלי אלייך היום? אני רוצה לתת לך לימוד רוחני גבוה, חיבור לתדר השפע, וכלים פרקטיים שתשתמשי בהם שוב ושוב עם גדילת העסק שלך , ולתת לך הנחת קיץ מטריפה ומוגבלת בזמן להשתתף במיני- קורס העסקי שלי, המתמקד ביצירת שפע לעסק:

איך לחזור ולהתחבר לתשוקה שהניעה אותך מלכתחילה ליצור את העסק שלך, ואיך לשווק את עצמך באהבה ובגאווה ומתוך תחושת שליחות ונתינה.

אה, וגם- איך לבטא את היכולות והכישורים המדויקים שלך בצורה מספקת, איך להסכים לתת מכל הלב ולהיות מתוגמלת בהלימה איך להפוך את העסק למגנט שפע עוצמתי, איך לבקש ולקבל כסף בהתלהבות ובשמחה ואיך למגנט אלייך לקוחות מדויקים שמשמחים ומלהיבים אותך שיגרמו לך לרצות ליצור עוד ועוד עבורם.


לכל הפרטים התכנים ולהרשמה לחצי על הלינק: https://avigail-levy.ravpage.co.il/sheffalaesek
34 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page