top of page
חיפוש

עכשיו שאני בתודעת שפע מותר לי ללכת לקניון ולקנות ב2000 שקל שאין לי כי אני שופעת???

אם אני בתודעת שפע אז זה אומר שאני יכולה ללכת עכשיו להשתולל ולגהץ חופשי בשופינג בקניון? 🙂

שאלה שחוזרת אצלי בקבוצות כל הזמן- האם בזה שאנחנו מזמנות שפע, מדמיינות מציאות חיים חלופית, מתחברות לתדר שופע ומתרגלות תחושת שפע פנימי- האם אנחנו לא מתנתקות מהמציאות האמיתית שלנו? מסכנות את יכולת השליטה בניהול החשבון שלנו? או במילים אחרות: עכשיו שאני בתודעת שפע מותר לי ללכת לקניון ולקנות ב2000 שקל שאין לי כי אני שופעת???🙂 אז דבר ראשון- לא.

כשאנחנו מתחברות לתדר של שפע אנחנו לא מתפטרות למחרת מהעבודה לא מוציאות יותר ממה שיש ולא מדחיקות את מצב חשבון הבנק- להפך!

אחד השלבים החשובים ביותר בתודעת שפע- זה לקיחת אחריות על הכסף שלנו, על ניהול ההוצאות שלנו ועל המשמעות הכלכלית של מה שאנחנו עושות. מעבר לזה, כאשר אנחנו מוציאות יותר ממה שיש לנו- דבר שאנחנו עושות לפעמים כי אנחנו רוצות להרגיש רווחה ושפע- אנחנו יוצרות בדיוק את הפך- אחרי הקניה, יגיעו הלחץ, הפחד והחרטה- כי הרי אין לנו באמת מאיפה לממן את ההוצאה וכך במקום להנות מהשפע שהשגנו- אנחנו מוצאות את עצמנו שוב בתדר של חוסר ושל חרדה.

אז איך נעבוד נכון?

לצד זה שאנחנו עובדות בצד האנרגטי/ מחשבתי/ רגשי על העלאת התדר, על שמחה והוקרה, על נתינה וקבלה, על תחושת שפע פנימי, על ניקוי מערכת היחסים שלנו עם הכסף מתסכול, אכזבות וכעס ומילוי שלה באהבה, משחק והנאה, על חיבור לתדר השפע של הבריאה ויצירת תחושה שאנחנו ראויות ומוזנות--- אנחנו כל הזמן זוכרות!

זוכרות, שהשפע הוא לא רק רוח, ואנרגיה ובריאה והרגשה שופעת, השפע הוא גם (ובעיקר) בחומר- ושהנוכחות של כסף בחיינו היא ביטוי חומרי לאנרגיית השפע היקומית שקיימת בתוכנו.

אנרגיית השפע היא זו שמעוררת בנו השראה, התלהבות ורצון: לחיות ברווחה ונוחות בבית ראוי, ללמוד, לנסוע, לתרום, לבלות, ליהנות משעות פנאי, לקבל טיפול או ייעוץ להתפנק-

והכסף, לא הרוח, הוא זה המאפשר את החיבור : בין הרצון הנפלא שלנו- לבין היכולת שלנו לממש אותו בפועל. ובסוף התהליך, אפילו גורם לנו לחזור לרוח, על ידי הרגשות שהוא מעיר בנו- ביטחון, חופש, שלוות נפש, תחושת עצמאות וערך עצמי, אהבה, הזנה ותחושה שאני ראויה... ומה יותר טוב או גבוה מזה?

לצד זה שאנחנו גם מתרגשות לגלות שהכסף החומרי הוא גם זה שגורם לנו להתחבר כל כך גבוה לרוחני - אנחנו גם זוכרות, שכדי להנות מכל הדברים היפים בחיים ומכל התדרים הגבוהים בבריאה- עלינו לפעול בממד הארצי- בחוכמה, באחריות ובנחישות .

אנחנו מבינות שהמציאות שלנו עדיין לא השתנתה- לכן עדיין אין לנו אפשרות לבזבז 2000 שקל בלי מחשבה, או להתפטר מהעבודה. אבל כן יש לנו את האפשרות, להתייחס למציאות הזו אחרת, ולחוות אותה ממקום של שפע ולא של חוסר.

להיכנס לחשבון הבנק בנשימה ובאהבה, לדבר על ואל הכסף שלנו בחיבה ובקירבה, לבדוק מה הסכום שאנחנו זקוקות לו החודש כדי להיות ברווחה ובמקום לכסוס ציפורניים, לזמן את הסכום הזה בהתלהבות ובאמונה וליצור אפיקים וכלים להגעה שלו. (למשל למצוא אפיק הכנסה נוסף, עבודה חדשה, לכתוב פוסט פרסומי לעסק או לצאת בהצעה רעננה וחדשה)

אז לא, יצירת מציאות היא לא הדחקת מציאות, היא לא בריחה מהמציאות, היא לא התנערות ממנה, היא בחירה באיזה מציאות להתמקד, היא בחירה להזרים תדרים חיוביים לתוכנו ולחיינו, ובחירה להיטיב את המציאות הקיימת על ידי יצירת חזון יציב של מציאות טובה אפילו יותר!

את מסע השופינג, או את הטיול לתאילנד, או את ההתפטרות מהעבודה- דמיינו לכן בהתלהבות ובשמחה! תאספו לכן מידע, כמו מחירים, או חנויות שבהן תרצו לקנות, או מקומות עבודה פוטנציאליים, תדמיינו את העו"ש בפלוס מדהים, תעופו על העסק המשגשג שאתן רוקמות בתודעתכן - תרגישו את החופש המדהים, את הכיף והשחרור מכבלים, תנשמו את השפפפע והכי חשוב-

תשמרו את התדר - חופש, רווחה, שמחה, עצמאות, חפשו איפה אתן כבר חוות את התחושות הללו בחייכן, (בתחומים שאינם קשורים בכסף) ונסו להתמקד בהן- כך תהפכו לשופעות מבפנים, ושפע חיצוני יתמגנט אליכן כהדהוד, לאנרגיה שלכן.

קצת קשה? לכן ממש עכשיו- אני מצלמת סדרת הדרכות שתעזור לכן ליצור בדיוק את זה! הנה תמונה מאחורי הקלעים, ובשבוע הבא כבר תוכלו לצפות בסרטונים, ממש פה בדף!. *** לסוף השבוע אני לוקחת על עצמי, להיות בתדר גבוה, באנרגיה של שמחה, בהתכווננות חיובית, בנתינה, לחפש איפה אני הכי מרווחת, חופשיה, מלאת אהבה... ולדמיין בהנאה, כמה שיותר, שפע. מי איתי?20 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page