top of page
חיפוש

מהם סימנים יקומיים ואיך לעודד אותם להגיע

עודכן: 15 במאי 2023

תלמידה שלי כתבה לי, קצת בבהלה, שהיא ראתה נחש, ושממש אחר כך, היא הצילה את הבית שלה מפיצוץ בצינור והצפה, חוץ מזה היא לא מוצאת דירה וגם לא יודעת מה היעוד שלה וכלום לא מסתדר לה בחיפושי עבודה, ולעומת זאת הגיעה לה הצעה שמדברת עם רצון ממש ממש ישן שלה מלפני עשרים שנה. "זה מערער ומלחיץ, מה היקום מנסה להגיד לי??" היא שאלה, ואני... תתפלאו- דווקא ממש שמחתי בשבילה!

לפעמים קורים לנו דברים, שמפחידים או מכווצים אותנו, אבל כשאנחנו מסתכלות על המשמעות הסימבולית שלהם, מסתתרת בתוכם מתנה!

הנחש, מסמל חיבור לרוחניות, הדרכה מגבוה והנחיה, ומאותת שהגיע הזמן שלנו- להשתנות, לצאת מ"גן העדן" שכבר לא נוח לנו יותר, לטעום דברים חדשים ולצעוד בדרך מרגשת חדשה. ההצפה- רק מסמלת שמשהו רוצה להתפרץ- רגש, או מציאות חדשה, ומאירה לה, ושהיא צריכה למצוא את הדרך לבטא את הצרכים שלה, ולא להגיע למצב של הצפה רגשית או חרדה ההצעה הישנה- באה לבחון את הרצון שלה- האם הוא עוד בתוקף או שהשתנה, אולי צריך לשחרר את החלום הזה כדי לייצר מקום לחלימה חדשה, או להיזכר במי שהיא במקור, ולהיפתח להגשמת החלום הישן הזה שלה. וחיפוש הייעוד והדירה והעבודה ... הם ביטוי לשינויים המדהימים שהיא עומדת לחוות, וממש כמו מעבר בתעלת הלידה, יש תקופת מעבר בין המוכר והנוכחי, לעולם החדש, המרגש והמופלא, עולם שמבטא את היכולות והכשרונות והאור שבה, שעומד להתגלם עבורה.

אז מה עושות כשיש כל כך הרבה התרחשויות, והקרקע מתערערת, והדרך לא ברורה... במקום להילחץ או לפחד, פשוט להגיד תודה! כן כן, להתרגש מהסחרור הנפלא- ולומר - תודה על האפשרות להתפתח ולגדול, תודה על האיתותים המרהיבים שנשלחים אליי להאיר את דרכי, תודה על עולם מלא בקסם, ביופי ובהזדמנויות לבחור את המקום שלי ואת ייעוד נשמתי...

ולהחליט להתמסר לזרימה היקומית הגדולה! אולי יש מקום מגורים מדויק יותר עבורי? אולי יש עבודה אחרת, שונה או חדשה שעומדת לבטא את הייעוד שלי ולשנות לי את כל התפיסה? אולי החלום הישן הזה לא מדויק עבורי יותר, ואולי דווקא הוא תזכורת מהנשמה? והיי- הזמן של ערעור הקרקע ושינויים- הוא בדיוק הזמן גם ללכת לעשות קצת עבודה, על הרגשות המתפרצים והמערכות הלא מאוזנות שבתוכנו- במדיטציה, תנועה, שיחה, כתיבה...

חפשו את הסימנים שלכן:) הקשיבו לבטן שלכן, תתייחסו לכל חוויה בחיים שלכן כאל קריאה נשמתית להביע את האור והייעוד שלה, כאל מתנה והזדמנות לגדילה, זה הופך את המסע פה למלא בהתרגשות, ובקסם ובאהבה. ככל שנאזין לסימנים, ככל שנעזר באינטואיציה שלנו ככל שנקשיב לאיתותים שבדרך ונפעל מרגע לרגע מתוך חיבור לשמחה פנימית ואמונה, ככה הדרך שלנו תתדייק, תהיה קלה, מחוברת לייעוד ולהגשמה הנשמתית שלנו, והכי חשוב- להנאה. וכן הנאה היא הפרמטר שמראה לנו, אם אנחנו על הנתיב שלנו, מתרגשות ומביעות ומסתכנות ומתפתחות- או שסטינו קצת מהדרך הנכונה. אז מה תוכלו לעשות עוד היום, שיאפשר ביטוי לרגש, לאור, להקשבה שלכן לעצמכן, להגשמה שלכן בעולם? ושוב, הכי חשוב... שיגרום לכן סיפוק והתרגשות והנאה?





16 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page