top of page
חיפוש

בואי לייצר לעצמך מציאות חדשה- של שפע, של ביטחון ושל הצלחה

עודכן: 15 במאי 2023

שפע זה כאן! לכל מי שהגיע הרגע שלה, להשתחרר מהחוסר וללמוד משהו אחר.

אני מלמדת שפע, מאז סוף 2013. הקדשתי את כל השנים האלו, להנחות ולהוביל אלפי נשים לתודעת שפע ושינוי חיים - כי זו השליחות שלי, והסיבה שאני מלמדת שפע- זה בגלל שחוויתי משבר כלכלי, מהגרועים ביותר שאפשר, ולמרות שניסיתי וניסיתי לשנות את המצב, כלום לא הלך: לא אקסלים, לא שינון מנטרות, לא צמצומים ולא הלוואות- הדבר היחיד ששינה את המצב- היה רגע אחד של הבנה: כל זמן שהתודעה שלי בהישרדות ובחרדה, אני מייצרת לעצמי את אותה מציאות, ועד שלא אחליט באמת לשנות את הדרך שבה אני חושבת, מרגישה ומתנהגת... זה לא יקרה!

מהרגע הזה- הכול השתנה... קלטתי שאני מבזבזת שנים על חזרה על אותו הדפוס והייתי כל כך נחושה ליצור שינוי- הכנסתי את עצמי לתהליך אינטנסיבי של ריפוי ושחרור ולמידה והטמעה והוצאתי את עצמי מהמשבר הזה.

השינוי היה כל כך מובהק, קסום ומופלא, (ממצב שאין לי כסף לסופר ונעליים לילדה- למצב שכספים לא הפסיקו להתמגנט אליי, ושבן זוגי ואני קיבלנו החזרים הזויים מהרשויות ומתנות ותמיכה פתאומית מהמשפחה ומטופלות ושתי הצעות עבודה מעולות אחרי שנה של אבטלה!)

שמיד הבנתי שאני חייבת ללמד את מה שעשיתי בשבילי, שיש לי שליחות וקריאה- להביא את הפרקטיקה של תודעת השפע לעולם. ולא תאמינו- עוד ב- 2013, יצרתי קורס דיגיטלי, כי ידעתי שהדרך ללמד היא רק דרך תרגול יום יומי ותמיכה צמודה. כתבתי את כל מה שעשיתי, הקלטתי טיפולים אנרגטיים ותהליכים רגשיים ומדיטציות למשיכת שפע, יצרתי תרגולים שמלמדים יצירת מציאות, וקבוצה לתרגול שבה מיישמות את הכול, (את העשור לפני זה הקדשתי ללימודי רוח, טיפול ותודעה) וכן השיטה שלי עובדת, ולא זה ממש לא עוד קורס שטחי שנורא אופנתי עכשיו להציע- זה נכתב מתוך ניסיון אמיתי בשנים של מחסור ומצוקה והצלחה אמיתית ביצירת שפע אמיתי ומוחשי, זה נוצר מתוך רקע טיפולי ורוחני עמוק ומקיף והבנה מעמיקה של חוסר ושפע, זה מסע רוחני ורגשי ותודעתי ומעשי- עד להצלחה.

וזה משנה חיים, מצב כלכלי ותפיסה, זה עובד, וזה מדהים, וזה מתאים את עצמו לכל אחת, ולסיפור הייחודי שלה.

שפע לומדות אצלי - מאז 2013 למדו אצלי אלפי נשים, נשים שהחיים שלהן השתנו בעקבות התכנית, ושאני זוכה להכיר וללוות ושעד היום חברות בקהילה שלי ובמועדון שלי, ומעידות שכל עולמן השתנה. ואת יודעת מה… גם את יכולה! ובטח שעכשיו, כי אני שומעת את המצוקה ואני יודעת שהגיע הזמן להנגיש את התכנית המופלאה הזו (שפעם עלתה 1800 שקלים) ואני פותחת את האפשרות להשתתף בה במחיר מסובסד- 495 שקלים בלבד.

כי אני יודעת שכל כך צריך עכשיו, שהביטחון של כולנו התערער, שהמצב הכלכלי התדרדר, ושממש הרגע, צריך לעצור את תודעת החוסר והפחד ולייצר לעצמנו מציאות חדשה- של שפע, של ביטחון ושל הצלחה. אז כן, שפע לומדות אצלי, כי זה עובד, כי אני כל כך להוטה ומסורה להפיץ את הידע הזה- וכי זה הרגע המדויק להצטרף לקבוצה. מתחילות עוד מעט, וכל הפרטים, ההמלצות וההרשמה כאן:נ.ב אם את צריכה יותר תשלומים, או חיוב חודשי שלא תופס מסגרת או כל דבר אחר- אני כאן, למצוא לך פתרון להרשמה.

7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント


bottom of page