top of page
חיפוש

"אני חיה כל כך הרבה זמן בלי כסף שהתרגלתי..."

עודכן: 2 בספט׳ 2019זה כנראה מה שיש בחיים האלה, חובות, מתחים, קשיים... זו המציאות שלי ואין מה לעשות..."

-בולשיט! סליחה🤭 (זו לא מילה שאני משתמשת בה בדרך כלל) אבל...

כשתלמידה שלי אומרת לי את המשפט הזה, אני מתכווצת כולי מבפנים, כי כולנו יודעים, שאין יצור בטבע שישן בשקט, כשהוא לא בטוח שיהיה לו מחר כסף לאוכל ולמחייה, ובעולם שלנו, המחייה הזו היא הרבה יותר מחשבונות חשמל ושכר דירה.

אז מה בעצם מפריע לנו בזה שאין לנו כסף?

מפריע לנו הפחד שהכסף לא יספיק לנו כשנהיה זקנים? מפריע לנו הקושי התמידי לנהל את הבית בחוסר ועם הוצאות שלא נגמרות? או הפחד המשתק לומר לילדים שאין לנו מספיק כסף עבור עוד חוג בשבילם? אולי הרגשת הכישלון האישי? או אולי הרגשת הפספוס שאנחנו לא יכולות להרשות לעצמנו כלכלית משהו שהיה חשוב לנו לחוות או לעשות או לרכוש ואנחנו מרגישות בגלל זה החמצה ותסכול?

אבל תכלס, כל אלו הם רק הסימפטומים לבעיה עצמה.

הדבר שהכי הפריע לי אישית בהתמודדויות הכלכליות שעברתי, היה לא רק ההתמודדות עם היום יום הקשוח (מאוד) והטלפונים מהבנק שאני נדרשת לכסות את החריגות. אלא- הלחץ, המתח והדאגה, וזה שאפילו לרגע אחד ביממה לא היתה לי ש ל ו ו ת נפש אמיתית ומלאה.

לא היה לי רגע שקט ולא מנוחה. הראש שלי היה כל הזמן טרוד בהישרדות וחזיונות אימה ואפילו כשנסעתי לחופש, הייתי עדיין עובדת במשרה מלאה בראש העסוק הזה, במאבק תמידי לנסות ליצור תודעה שלווה ולהנות מהרגע למרות העננה המרחפת אבל כל הזמן היה לי ברקע- שבסוף החופש המתקתק הזה מחכה לי המציאות הדחוקה...

אז תדעי -יש דלת יציאה ממרוץ העכברים והריצה הזו במקום. יש פתרון לתופעת החוסר-חרדה-חוסר-חרדה.

הבחירה במעבר בדלת הזאת החוצה תלויה רק בהחלטה שלך לשים לזה סוף. קודם כל ההחלטה שאת לא מוכנה ולא צריכה לשאת את זה יותר. ושהגיע גם הזמן שלך, ללמוד וליישם שפע!

אני הוצאתי את עצמי מהלופ הזה, כי המציאות הייתה כבר בלתי נסבלת בשבילי, והחלטתי שאני אעשה הכל כדי לשנות אותה. מאז עברו כמה שנים טובות ויפות, לימדתי אלפי נשים מכל רחבי הארץ להתחבר לתודעת שפע, לימדתי אותן להבין ולשחרר את הגורמים והחסמים שמנעו מהם שפע, וכיצד לחיות חיי שגשוג ורווחה.

אם את חושבת שהגיע הזמן שלך, לפתוח את הלב ואת הסקרנות הטבעית שלך, להתנתק מהפחד, להפסיק לתת לחרדה לקבל בשבילך החלטות ולהתחיל לפעול למען חיים שלווים ושופעים יותר, את מוזמנת להצטרף לקבוצת השפע הבאה שלי שנפתחת בספטמבר הקרוב.

הקורס אינטרנטי בליווי אישי שלי, בקבוצת נשים מעצימה סודית וסגורה, ועם קבלות מוכחות של אלפי נשים שעברו את התהליך בהצלחה ובהנאה וחוות היום חיי שפע, שגשוג ורווחה.

את לא חייבת להשלים עם חיים של דאגות וקושי, את לא חייבת להתרגל לזה, את כן חייבת להעניק לעצמך הזדמנות לחיות חיים מתוך תודעת שפע ולייצר לעצמך שינוי אנרגטי רגשי ותודעתי שיתבטא לבסוף גם בשינוי כלכלי.

איך עושים את זה? לוחצים על הלינק ומשאירים לי פרטים- ואני חוזרת טלפונית בעצמי לשיחה אישית איתך, כדי לשמוע אותך ואת הצרכים והאתגרים שלך עם כל הפרטים על תכנית השפע הבאה שתעניק לך את הכלים לצאת לדרך חדשה ומאושרת- מתודעת חוסר לתודעת שפע. ולתמיד💕 https://avigail-levy.ravpage.co.il/sheffanow

8 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


bottom of page