top of page
חיפוש

אם את רוצה לגלות מה הייעוד שלך- הפוסט הזה הוא בשבילך

עודכן: 15 במאי 2023

הגיע הרגע, לספר לכן בהתרגשות על הקורס החדש שלי- הקורס ליעוד. זה קורס שהיצירה שלו לקחה לי כמה שנים.

זה קורס שחושף אמיתות, יכולות וכישורים, שמגלה את הדרך, קורס מעצים, מרגש, סוחף, מחבר.

זה קורס עם חומרים מדהימים, הזיקוק של הידע הטוב ביותר שלי. זה קורס משנה חיים.

הסיבה שלקח לי כל כך הרבה שנים לכתוב אותו, זה בגלל שכל פעם שהתקדמתי- נתקעתי מחדש. הרגשתי שהיקום אומר לי- יש לך עוד מה ללמוד בעצמך, לפני שאת מלמדת אחרים! נגעתי בתחום היעוד בשיעורים בקורסים אחרים, אבל כדי לקחת אנשים במסע לגילוי היעוד- הייתי צריכה בעצמי לעבור עוד שינוי חיים.

השנה וחצי האחרונות העירו את כולנו- רובנו גילינו, שיש לנו צורך בשינוי בתחום משמעותי- חלק פירקו זוגיות, או בחנו מערכות יחסים אחרות, חלק שינו את אורח החיים שלהם, חלק שינו שיטת חינוך, חלק עברו למקום מגורים אחר וחלק- הבינו שתחום העיסוק שלהם בחיים, לא מספק ומשמח אותם, או לא מספיק מדויק להם, או פשוט כבר לא מתאים.

ייעוד ותחום עיסוק הם לא דברים קטנים. ייעוד זה לא מקצוע ולא עסק או עבודה.

ייעוד זו שליחות, קריאה פנימית, דחף עצום שמפעיל אותנו, משהו שהנשמה שלנו דוחפת אותנו לעשות, אור גדול ומתנות שיש לנו לתת שמבקשים להאיר דרכנו ולהשפיע ולהאיר גם על אחרים, רכיב עצום בזהות העצמית שלנו, בהגדרה של מי שאנחנו. וההגשמה של הייעוד תקבע במידה רבה את האושר שלנו בחיים. והכי חשוב- מי שלא בייעוד המדויק שלה, או מי שסטתה קצת מנתיב ההגשמה שלה, יודעת בדיוק על מה אני מדברת ומרגישה את זה כל יום בפנים.

שנת הקורונה ערערה גם אותי, מן הסתם, וגרמה לי לעשות שינויים מדהימים בחיים שלי ואחרי תהליך ארוך של שוק, פחד, כעס, השלמה, קבלת החלטות, התרגשות, זימון וביצוע, גדילה ולמידה ודיוק נחוש של הדרך שלי כמורה, הבנתי, שכל הדבר הזה בא רק כדי לייצר עוד יותר עומק ותחושת שליחות בהגשמה האישית שלי, וסוף סוף אני יכולה להגיד:

קיבלתי "אוקיי יקומי" והצלחתי להוציא לאור את הקורס המדהים הזה, שגדל ומתפתח בתוכי כבר שנים, לצד התפתחות הייעוד והשליחות האישיים שלי, ושמתאים בדיוק למי שקראה והרגישה את המילים:

מי שרוצה להתחבר מחדש לרצונות ולכישרונות הטבעיים שלה, לחזור לשמוע את עצמה בצלילות באמצע התקופה הזו שמלאה בהמון רעשים חיצוניים, להקשיב לנשמה הגבוהה שלה מנחה אותה אל נתיב ההגשמה שלה, למי שמפחדת וגם למי שמשתוקקת לזהור ולהאיר את המתנות והתרומה שלה לעולם, מי שרוצה לדעת מה הייעוד שלה, וגם מי שכבר יודעת ועדיין רוצה ללמוד לחוות סיפוק, ואושר ותחושת שליחות ביום יום שלה, מי שמוכנה לפתוח את הדלת, לשלב ההגשמה הגבוה והמאיר ביותר שזמין עבורה, וליצור שינוי חיים גדול, סוחף, הכי הכי מרגש ומדויק בשבילה.

מתחילות ממש אחרי החגים, בקורס און ליין שנמשך 6 שבועות, בכל שבוע יש שני שיעורים- מה שמאפשר לך ללמוד בזמן ובקצב שמתאימים לך. השיעורים נמצאים באתר קורסים ידידותי ומקצועי ומורכבים מטקסטים, סרטוני הסבר, מדיטציות, הנחיות כתיבה ותרגולים מעשיים, שזמינים גם לאחר סיום הקורס. את הלמידה מלווה קבוצה פעילה שאני מנחה, ואני מלווה אותך ומתכתבת איתך לראות את ההתקדמות שלך. (הפוסט בלשון נקבה אבל כמובן גם גברים מוזמנים)

יש מחיר השקה מטורף רק לימים הקרובים ולאחר מכן המחיר עולה! אז זהו- אם הגיע הזמן שלך לשינוי עמוק בחיים, לחוויה סוחפת, מחברת מרגשת ומעצימה, אם את רוצה לגלות מה הייעוד שלך ומהו נתיב ההגשמה- זה הקורס, וזה הרגע לעשות את הקפיצה.

עוד פרטים על התכנים, המחירים, התאריכים והלמידה- בקישור הזה: https://avigail-levy.ravpage.co.il/yeud


מחכה לך בקורס! #הקורס_ליעוד 💖 אביגיל

5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

コメント


bottom of page