top of page
חיפוש

"אין מצב שאפשר לעשות עכשיו משהו בזימון שפע,כשהקשיים הכלכליים משותפים כמעט לכולם!

"אין מצב שאפשר לעשות עכשיו משהו בזימון שפע, כשהקשיים הכלכליים משותפים כמעט לכולם! מה יש כבר לעשות??

הוציאו את כל העובדים לחל"ת ולא משנה מה אעשה, מקום העבודה שלי סגור, העסק הקטן שלי מושבת ואנשים מפחדים בכל מקרה מפחדים להוציא כסף...נכון? "

כשקורים לנו דברים שלא תלויים בנו, קשה לנו לזכור ולהאמין, ביכולת המובנות שלנו ליצור לעצמנו מציאות.


ההרגשה שהגורל מכה בכולנו והתדר הכללי הוא של פחד וחרדה כלכלית, מייצרים תחושת חוסר אונים והשלמה- וזו בדיוק האנרגיה שצריך הכי להמנע ממנה!

האנרגיה הזו גורמת לנו לשכוח את העצמה שלנו ואת היכולות שלנו לברוא מציאות, משאירה אותנו פסיביות ומכבה לנו את היצירתיות ואת הרצון לחשוב מחוץ לקופסא.


השפע שלנו לא מתחיל ממצב חשבון הבנק שלנו, הוא לא נגרם כתוצאה מעבודה מאומצת, מתלוש משכורת חלומי או ממזל.

הוא מתחיל קודם כל מתודעת השפע שלנו, מתחושת השפע הפנימית שלנו, מהשמחה והאמונה ביכולות שלנו להרגיש ראויות.


כשהמחשבה עסוקה בהישרדות, כשהלב פועם בדפיקות של חרדה, ושכשאנחנו נותנות לדיכאון ולרוח הנמוכה לשלוט בנו- אנחנו מפמפמות תדר של חוסר ומצוקה וכך חוויות שמשקפות את התדר הזה ממשיכות לקרות לנו . לעומת זאת כשאנחנו מבטיחות לעצמנו ששפע מתמגנט אלינו ברגעים אלו ממש, כשאנחנו מזמנות רעיונות יצירתיים להזרים הכנסה, כשאנחנו פועלות כדי להשיג את הכסף שאנחנו צריכות- אנחנו על תדר של שפע, ןכסף יכול להתמגנט אלינו בקלות.

וכן אני יודעת, זה לא תמיד קל...

התגובה האוטומטית שלנו היא להתכווץ- הודעה מהבנק או המחשבה על החשבונות או החובות הנערמים מביאים אותנו מייד לפחדים הראשוניים והטבעיים, יש איום על הקיום שלנו, על היכולת שלנו לפרנס ולתת ביטחון לבני המשפחה שלנו, ומייד אנחנו מגיעות למקומות הישרדותיים.


כאן נכנסת היכולת שלנו, אולי אפילו החובה שלנו- לאסוף את עצמנו, ולהתחיל לפעול למען עצמנו. לדבר לעצמנו, לחבק את החלק המפחד, לנחם את עצמנו בנוכחות של אנשים אהובים או מעשים שמרימים אותנו, ולהתחיל בנחישות לייצר לנו מציאות שונה!


בהתחלה, שימו לב, לשפע שכבר קיים סביבכן.

גם אם הוא מועט, גם אם הוא לא כל מה שאתן רוצות, וגם אם הוא לא קשור ישירות לכסף-

ההכנסה שבכל זאת מגיעה עכשיו, הבית שאתן חיות בו, החפצים והציוד שיש לכן, המזון שאתן אוכלות ומאכילות את בני משפחתכן, הנוחות החומרית שאתן זוכות לה בדמות מים וחשמל וחימום וקירור, וגם-הבריאות שלכן, העיסוקים שממלאים ומשמחים אתכן, בני המשפחה והחברים האהובים שלכן, הטבע שסביבכן- כל הטוב שבחייכן הוא ביטוי לתחושת השפע הפנימי שלכן!


ואז, צעד אחרי צעד, לחזור ולהזכיר לעצמכן, שהכל בסדר, שיש בכוחנן לשנות ולרפא את החיים שלנו. כתבתי לכן כמה מילים, חזרו ואמרו אותן לעצמכן שוב ושוב, עד שתאמינו-

"אני מבורכת ואהובה,

אני ראויה,

שפע זורם אליי באופן טבעי.

עצם המיקוד בשפע שסביבי,

מושך אליי הכנסה, כסף, ואפשרויות כלכליות.


אני מוקפת בשפע בתחומים רבים בחיי,

ושפע כלכלי הוא ביטוי נוסף לתחושת השפע הפנימית והכללית שלי.

אני מסוגלת לייצר לי בקלות הכנסה,

שתואמת את הצרכים והרצונות שלי.


רעיונות נפלאים מציפים את תודעתי

והיקום איתי- הזדמנויות ואפשרויות ליצירת שפע קיימות סביבי כל

הזמן.הכסף שלי מתמגנט אליי ברגעים אלו ממש"

חפשו את הביטויים לשפע מסביבכן, בקשו מהיקום לשלוח לכן איתותים וסימנים לשפע, חפשו אותו בדשא, בעננים, בפנים של הילדים, בארון הבגדים שלכן, בשיחה משמחת עם השכנה, במוזיקה, בבישולים, והנה אני בתמונה, מצאתי את השפע בביקור אצל אחי, בגן השעשועים :)

9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page