top of page
חיפוש

איך לצאת מהלופ של החוסר ולהסתנכרן עם התדר של השפע?

עודכן: 15 במאי 2023

עוד פעם חסר כסף.

שוב אנחנו מוצאות את עצמנו באותו לופ מוכר: מלא הוצאות לא מספיק הכנסות הכול מתייקר ואין לנו אויר.

והופ- אתן יודעות מה קורה? המחשבות שלנו והפחדים שלנו מייצרים לנו מציאות שבה נחווה עוד יותר מחסור!

מכירות את זה? פתאום, לצד הלחץ שלנו והחשש מהחשבונות, מהמשכנתא, מהתשלומים- אנחנו מתחילות לשמוע סיפורים על אחרים, על ההיא שפשטה רגל או ההוא שעיקלו לו ציוד, פתאום רואות מלא קבצנים ברחוב, ומגיע דו"ח בדואר על מהירות, ובדיוק אנחנו מפסידות איזה מבצע שחיכינו לו... ואז אנחנו עוד יותר נלחצות.

כשזה קורה לי, אני יודעת מיד, שיצאתי מסינכרון עם התדר של השפע:)

אני נזכרת בשנים, שבהן חרדה הייתה הולכת לישון איתי בלילה וקמה איתי בבוקר, שתחושות של אשמה, תסכול וחוסר מסוגלות ליוו אותי כל הזמן, שסרט האימה בראש שלי היה כל כך חזק, שלא משנה מה עשיתי, מצעדים פרקטיים וחישובים ועד זימונים ותפילות- שום דבר לא שינה את המצב שלי: חיים של קושי כלכלי ופחד מהעתיד.

ולמה? כי הרגשתי וידעתי בוודאות עמוקה ופנימית- שאני לא ראויה לשפע, שאני כישלון בהתנהלות עם כסף, שכסף מתרחק ממני, שאף כמות לעולם לא תספיק, שכסף רק הולך לכסף... ככל שניסיתי חזק יותר ושוב לא הצלחתי (בגלל האמונות האלו)- קיבלתי עוד הוכחות לחוסר המסוגלות שלי- ושחזרתי שוב ושוב את מציאות החיים הזו, של חוסר וקשיים.

לקח לי המון זמן לפצח את זה, ועוד יותר זמן לשחרר את מה ש"ידעתי" ולהטמיע בתוכי ידיעות אחרות, אבל כשהבנתי, החיים שלי השתנו:

כשאני מרגישה שאני ראויה לשפע, השפע מגיע. כשאני באמונה אמיתית וראייה של מה שכבר שופע בחיי, השפע מגיע. כשאני בתחושת אהבה והערכה עצמית, השפע מגיע. כשאני יודעת בתוך תוכי שאני מסוגלת ליצור שפע, חוכמה ומגנטיות, השפע מגיע. כשאני מדמיינת את עצמי רגועה ושמחה ושלווה ועשירה, השפע מגיע. כשאני משדרת חיבה ואהבה לכסף שלי, השפע מגיע.

הצלחתי להשתחרר ממחשבות הפחד ומהדמיונות הרעים, והיום אני יודעת איך לייצר לי מחשבות ממגנטות שפע, ולהיות באהבה ובחיבור ובסינכרון לשפע שלי, שפע שמתבטא גם בחשבון הבנק שלי אבל קודם כל- בתחושה הפנימית החיובית, הסומכת, מלאת האהבה והאמון שבתוכי. ואתן יודעות מה הכי מצחיק?

שכשהתחושה הישנה עולה- החרדה העמומה הזו בתחתית הבטן ותחושת הכובד והמועקה... אני אפילו קצת שמחה, כי אני יודעת שהשפע שלי קורא לי- "היי, מה איתי? את כל כך עסוקה שאין לך זמן אליי?" ואני מתפנה מכל המחשבות השליליות והמשימות ויודעת- אין שום דבר יותר חשוב עכשיו, מאשר לגרום לעצמי להרגיש טוב ולהזכיר לעצמי ששפע הוא זכותי הטבעית : )

ואז אני יושבת, מזמנת, מחייכת, מדברת קצת עם השפע שלי, ומזכירה לו ולי, שאני ראויה, אהובה, מסוגלת וסומכת עליו, שאני מגנטית ואוהבת ושממש שווה לו להיות לצידי, משדרת אמון ואמונה ותדר שופע חיובי, שומרת על המחשבות שלי, מפנקת את עצמי בדמיונות טובים על שלווה ושפע וקבלה של כל הדברים השווים והטובים, ואחרי שעה, או יום או כמה ימים, משהו משתנה או נפתח או מסתדר, פתרונות יצירתיים מגיעים, מה שאני זקוקה לו מתמגנט אליי פתאום ממקורות שלא חשבתי עליהם קודם, (פשוט המחשבה שלי הייתה עסוקה בהרחקה שלו על ידי פחדים) והשפע שלי - חוזר.

ושני דברים אחרונים: זו לא אשמתנו- פשוט חינכו אותנו שעם בעיות צריך להתמודד באופן פרקטי בלבד, ושאם נאפשר לעצמנו לדמיין מציאות אחרת נהיה תלושות, חולמות בהקיץ או חסרות אחריות. אבל תכלס- מי יכולה לפעול נכון ולמצוא פתרונות כשהיא בחרדה ובסרטים לא טובים? וזה לא חסר תקווה- מהניסיון האישי שלי ומהניסיון שלי עם אלפי הנשים שליוויתי- לא משנה כמה אמונות שליליות אתן סוחבות ולאיזה מצב כלכלי הגעתן- תמיד אפשר לשנות את המציאות שאתן חוות.

אל תישארו עם המחשבות השליליות והפחדים. מגיע לכן כל כך הרבה יותר- רווחה ותחושת שפע ומסוגלות ואושר חיים שופעים וקלילים ונוחים.

אני מלמדת שפע. תודעת שפע- כזו זוהרת ואמיתית וסוחפת ומלאת אהבה ושמחה ושינוי חיים, בכלים הכי מקצועיים, מדויקים וכיפיים והכי חשוב- כלים שעובדים! לימדתי אלפי נשים ב-7 השנים האחרונות, בשיטה שפיתחתי כשהוצאתי את עצמי מהמשבר הכלכלי שלי- והתלמידות שלי מצליחות לשנות את מצבן הרגשי והכלכלי ב-180 מעלות, ולהגיע לתוצאות מדהימות וממשיות.

זה קורס אינטרנטי שנמצא באתר קורסים מקצועי, בליווי קבוצת תרגול שאני מנחה באופן אישי, ואני- מטפלת, מדריכה, מרצה ומתמחה בשפע, והכי חשוב- עשיתי את הדרך הזו בעצמי.

מתחילות תכף יחד, ב-9 לינואר, תהליך שבאמת משנה את החיים. בלינק הבא יש את כל ההמלצות והפרטים:


ויש עכשיו מחיר שזול ב-70 אחוז (!) מהמחיר הרגיל, כי מגיע לכן לצאת מזה, במחיר שאפשר לשלם בקלות. מחכה בהתרגשות ושמחה ללוות אתכן- לשפע. אביגיל


10 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page