top of page
חיפוש

איך ליצור שפע גם כשיש תחושת חוסר מסביב

עודכן: 15 במאי 2023

מישהי פה מרגישה טיפי- טיפה לחץ כלכלי? 😂 או- איך לזמן שפע, כשהחוסר מהדהד סביבנו כל הזמן?

אי אפשר להתחמק מהכתבות והפוסטים על יוקר המחיה, יוקר הדירה, יוקר המזון, כולנו מוציאות יותר, חלקנו מכניסות פחות, והמציאות הזו שהתהוותה- מצטרפת לשנתיים של חוסר וודאות שאנחנו חוות.

אז מה עושות? קודם כל לא מכחישות 🙂

מי שמתרגלת יצירת מציאות, יודעת שההנחיה היא תמיד לשמור על המחשבות שלנו, לדבר בצורה חיובית ולדמיין את המציאות שאנחנו רוצות ולא לתת למיינד להזין את הנפש שלנו במשפטים של חרדה או טרדות- אבל, כשמה שאנחנו חוות הוא לחץ כלכלי, חשש מהעתיד ולפעמים גם חוסר אמיתי- הניסיון לשלוט על המיינד או הרגש לא כל כך עובד... מזדהות?

כל יום אני מקבלת פניה נוספת, והחלטתי לכתוב לכן כמה נקודות שיעזרו לכן ליצור שפע, גם כשהחוסר עושה שרירים.

✨ לתת לעצמנו להרגיש! תנו לגיטימציה לרגשות שלכן! פחד, לחץ, חרדה- כולם רגשות טבעיים מאוד כשיש לחץ כלכלי, ומה שאנחנו זקוקות לו זה לא מנטרות ריקות לשינון שפע או התעלמות מהעובדות, מה שאנחנו צריכות- זה לתת לעצמנו תמיכה רגשית! לחבק את הילדה הפנימית, לתת לה לבטא את הפחדים שלה, והכי חשוב- להגיד לה שיש פה מבוגרת אחראית! לספר לה שאתן עושות הכול כדי לשמור עליה, שאתן על זה, ושהיא לא צריכה לפחד- ממש כמו שהייתן מדברות לילדים שלכן, בביטחון וברוגע, מחזירות לה את החופש ללכת לשחק ואתן יודעות מה? כשהיא רגועה, מתפנה עבורכן המקום הזה- שמאפשר אחריות, יצירתיות, עשייה, אתן יכולות לקיים מה שהבטחתן לה 🙂

✨להפסיק להדהד חוסר! להפסיק להתלונן, להתעצבן על הממשלה, להפסיק לדבר, לכתוב, לקרוא- על החוסר! כל מילה של חוסר- מייצרת עוד ועוד ממנו וכל מילה של שפע... אתן כבר יודעות 🙂

ואיך לעשות את זה בצורה שתיתן ביטוי לצורך שלנו ולרגשות? בכל פעם שאתן רוצות לומר משפט של חוסר- אמרו אותו בצורה מושכת שפע, למשל, "אני לא יודעת איך לגמור את החודש" יכול להפוך ל: "אני מגייסת את כל היכולות שלי כדי למצוא פתרונות לגמור את החודש" ו"אני בחרדות מהעתיד", יכול להיאמר גם כ- "אני מחפשת את הדרך ליצור לי עתיד שיענה על כל הצרכים שלי"

✨ לעבור ממצב של קורבנות- למצב של עוצמה: לשנות את השיח הפנימי מ"אין לי, הכסף בורח ממני, אני נטולת יכולת ומסכנה" לשיח של משחקיות ויצירה: וזה אומר להפנות את כל האנרגיה הזו שהפננו עד עכשיו ליצירת חוסר- ליצירה של שפע! לקרוא לכסף שלנו, לדבר איתו, כמו חבר ולא כמו כספומט. להסביר לו כמה טוב יהיה לנו ביחד בעולם, לא כי אנחנו נזקקות ואומללות ותלויות, אלא כי אנחנו מהממות וקורנות ומדהימות, הכי שווה להתמגנט אלינו ולעשות יחד שפע נוסף!

✨ דבר אחרון, ומאוד מאוד חשוב- פעולה! היקום אוהב לראות שאנחנו בעשייה, לא רק יושבות ומדמיינות ומבקשות עזרה, אלא מניעות אנרגיה ויוצרות תנועה- חשבו: מה תוכלו לעשות עוד היום כדי לעזור לעצמכן? לחפש עבודה? לפרסם פוסט ללקוחות שלכן? לעשות סדר בחשבון הבנק או בניירות? גם לכתוב לעצמכן מנטרות של שפע או לעשות מדיטציה- זו עשייה שתומכת בזימון השפע שלכן- העיקר- להראות תזוזה!

על כל אחד מהנושאים האלה אפשר לכתוב עוד פוסט שלם, אבל נתחיל מזה, בתור הנחיה ראשונית:)

אתן יכולות לכתוב לי - על איזה נושא תרצו שנעבוד פה ובמה תרצו כלים להעמיק ולתרגל עוד, ומי שרוצה לקבל ממני את הכול ישר לנייד- נרשמת פה לקבל את כל הפוסטים שלי בחינם לגמרי ומיד: https://did.li/TuONf

🧡 אביגיל

14 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page