top of page
חיפוש

איך להפוך את עצמך למנוע של של אהבה ושל שמחה

עודכן: 16 בספט׳ 2019

איך להפוך את עצמך למנוע של של אהבה ושל שמחה עבור עצמך, ואיך זה קשור לשפע?

"אני רוצה להיות מאושרת… שמחה.. מרוצה אבל... עמדתי שעה בפקק תנועה/ בתור בבנק/ החדשות הורידו אותי/ הדוגמה שקיבלתי בבית של ההורים עושה לי צרות בזוגיות/ הבן זוג לא עומד בציפיות שלי/ הסביבה לא תומכת ברצון שלי לשינוי הילדים משתוללים ומשגעים אותי/ השכנים מעצבנים אותי…"

כמה אנרגיה, כוח ותשומת לב, מופנית ממני החוצה, כשאני מחכה שהסביבה תשתנה, שהנסיבות יתאימו את עצמן אליי, שהכל יסתדר לפי מה שנראה לי שנכון/ צריך/ כדאי שיקרה….

כשחושבות על זה, זה בעצם די מצחיק לצפות מאחרים להתאים את עצמם אלינו ולצפות מהם לרצות אותנו או להפוך למקור הזנה עבורנו, זה אפילו יוצר אפקט הפוך- מעגל של ציפייה ואכזבה מייצר עוד טינה ועוד תדר נמוך… אני משאירה את האנרגיה שלי אצל מי שסביבי, תולה בו את כל הציפיות שלי וגוזלת מעצמי את הכוח שלי.

אם אני מחליטה, שהשמחה והאושר שלי והמציאות שלי, תלויים רק בי, אם אני לומדת לייצר לעצמי את מה שאני צריכה, מתחברת למקור של אהבה ושמחה בלי תלות בנתינה של מישהו אחר, אז אני מוציאה את עצמי לחופשי, מתעצמת, והופכת אותי למקור השמחה והאהבה של עצמי! אני משחררת את האהובים שלי מהצורך לרצות אותי, אני משחררת אותם לבחור בעצמם, אם ומה הם רוצים להעניק לי, ואני כל כך מלאה ומוזנת, שאני אפילו יכולה להפוך למקור של הזנה עבורם , בלי לקחת מהאנרגיה של עצמי.

ואיך זה קשור לשפע?

כשאת מחוברת למקורות הגבוהים של אהבה יקומית, שמאפשרת לך להיות מוזנת ומוצפת אהבה ולהשפריץ אותה בנדיבות על כל הסביבה שלך- את מייצרת- שפע. כי שפע, במהות הגבוהה שלו, הוא הגשמה של אנרגיה לתוך החומר וכשאת מאפשרת לעצמך להפוך לצינור עצום של אהבה והזנה- את מזרימה אהבה למרחב הפיזי, ויוצרת שפע וברכה בכל אדם שאת פוגשת ולכל מקום שאליו את מגיעה.

וכן, צריך ללמוד את זה, להסכים להשתנות, ללמוד איך לנתק דפוסים שהחברה שלנו חיה לפיהם, דפוסים של התנהגות ושל תלות רגשית ואנרגטית, ללמוד איך להתחבר למקורות האהבה השופעים של היקום, להביע אהבה ביום יום המשותף ולהזרים אהבה לבית, ליצור מרחב אנרגטי של אהבה וחמלה סביבנו, לקבל נקודת מבט נשמתית על כך מערכת יחסים בחיינו, להזרים אהבה ללב של כל אחד מהאנשים שקרובים אלינו- ועל ידי כך להביא לריפוי וגדילה בתוכנו ומולם.

בקורס המתקדמות שלי, שפע 2.0, אנחנו לומדות (גם) את זה . להתחבר לתדרים הגבוהים והטהורים ביותר בבריאה, למשוך אותם למציאות החומרית, לייצר באמצעותם הרמוניה ואהבה בבית , בזוגיות, בהורות ובשאר מערכות היחסים בחייך, לשחרר את עצמך מתלות ואת סובבייך מצורך לרצות אותך, לייצר בשפע את כל מה שאת צריכה עבורך, ללמוד לשטוף את עינייך באהבת הבריאה ולחוות דרכה את כל המציאות שלך- ולאפשר לאהבה הזו להשתקף חזרה אלייך דרך עינהם ולבבותיהם של האחרים, ולאפשר לבריאה לתגמל אותך באהבה וברכות על החיבור שאת מייצרת דרכך-

אני מזמינה אותך בהתלהבות ובהתרגשות לקורס המתקדמות שלי שפע 2.0! הקורס הזה ילמד אותך איך להתחבר למקורות האנרגיה המופלאים האלו ואיך להזרים אותך לא רק למערכות היחסים שלך אלא גם לגוף הפיזי שלך, למיניות שלך, לייעוד הנשמתי שלך ולהגשמה שלך, לשמחה הפנימית ולביטחון העצמי וליכולת הביטוי שלך, וכמובן, למימד הרוחני שלך שיתעצם מעבר לכל מה שדמיינת.

חודשיים וחצי שלמים של קורס אינטרנטי בליווי אישי שלי, קבוצה מדהימה, מסע מופלא אל עצמך, להביא אהבה עסיסית ושלמה לעצמך ולאהובייך.

שפע 2.0 קורס המתקדמות נפתח רק פעם בחצי שנה, אז אל תתלבטי. לכל הפרטים, המחירים, פריסת התשלומים הנוחה, פירוט השיעורים וההמלצות של בוגרות הקורס בלינק המצורף : https://avigail-levy.ravpage.co.il/shefa2/0aviv


אישה יושבת על עדן החלון מחייכת

120 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page