top of page
חיפוש

אחי חושב שיש לי כדור בדולח

עודכן: 15 במאי 2023


אם תשאלי את אחי, תקשור זה לקבל ייעוץ מאישה עם מטפחת וחתול שחור, כדור בדולח, מטאטא וחבילת קלפים שתגיד לך שיהיו לך שלושה נכדים ואחד מהם יהיה רופא, ושאם רק תעשי XXX תקבלי מייד את הכסף/ הבחור/ את העבודה/ או את השינוי שאת רוצה בחיים.

כן, יש כאלו מתקשרות, ויש כאלו אפילו מעולות- ששינו להרבה אנשים את החיים.

אבל אני רוצה לספר לך על סוג אחר של תקשור.

אני מתקשרת, ולמרות שיש לי חתולה אפורה ואפילו כמה חבילות קלפים בבית, אני לא משתמשת במטאטא או בכדורי בדולח וכמעט אף פעם גם לא מתקשרת עבור אחרים.

אני משתמשת בתקשור כדי לשפר ולהאיר את חיי היום יום שלי, את מערכות היחסים שלי ואת ההתרחשויות שקורות לי, כדי לטפל, ללמוד, ליצור, להתפתח וללמד.

ואם יש לך עוד שניה, אני רוצה לספר לך, מה זה באמת תקשור ואיך זה יכול לעבוד בשבילך:

תקשור זה לשבת בשעת בוקר מוקדמת בים ולהיות מוקסמת ממנו, ולשאול שאלה מאוד פתוחה- מה זה ים? ופתאום לחוות את הים בכל הגוף ולהתחבר לאנרגיה שלו ולשמוע: ים זה תנועה, אהבה, ניקוי, חכמה עתיקה, מסתורין, עוצמה, כאב, מראה, יקום מקביל.

זה לשבת שם ולהתרגש מהתשובה ולהחליט להמשיך- ולשאול, מה זה אדמה? מה זה עץ? מה זה אוטיזם? דגים? רוח? ולשמוע את התשובות, ולא להבין את הכל, ורק להרגיש.

תקשור- זה לראות שהילד שלך בהתנגדות או במשבר, ובמקום להמשיך בעימות מולו, לריב או לדאוג או להכריח, פשוט- לקרוא לנשמה הגבוהה שלו אל מרחבי האור והאהבה הרכים והמעודנים ביותר ולייצר שם שלום, חיבור והבנה- ולהתמלא תדהמה מהתוצאות שזה מביא איתו בחיים "האמיתיים".

תקשור זה לדבר וליצור אהבה עם בן הזוג הנשמתי שלך, גם אם הוא עדיין לא התממש למרחב הפיזי שלך לזוגיות שאת רוצה, וגם אם הוא כן התממש אבל היה לכם ריב קשוח רק אתמול.

לתקשר זה להיות עם עצמך בנקודות זמן בעבר, בהווה ובעתיד, לקבל מידע ולעזור לעצמך לתקן חוויות מהחיים האלה ומחיים אחרים.

לתקשר זה ללמוד על הגוף שלך ושל אחרים, ועל הדרכים הכי קלות לריפוי ולאיזון גופני ורוחני. לתקשר זה ליצור הרמוניה וקלות במצבים משפטיים, בירוקרטיים או מסובכים, לקבל מידע מזוית רוחנית על הקורונה, על הממשל ועל החיסונים, על משמעות החיים, על הייעוד שלך, על שאלות כן ולא, להתחבר בחיבור רציף ואוהב לאני העליון שלך, למדריכי הרוח שלך ולנתיב הנשמתי שלך.

לתקשר זה פשוט לקבל גישה למאות רבדים של מציאות, למאגרי מידע נשמתיים וקוסמיים ורוחניים לחוות ולשמוע כל אדם, עצם, צומח, חיה, ברמה האנרגטית והגבוהה והמדוייקת ביותר, ולדעת להתחבר למימדי הבריאה הרכים האוהבים והמרפאים ...

ולא, אני לא מיוחדת, ואני לא משוגעת, (כל זמן שלא תשאלו את אחי ) ואני אגלה לכן סוד- לכל אחת ואחד מאיתנו יש את היכולת הזו לתקשר.

כן, ממש ככה- כולנו נולדנו מתקשרים ומתקשרות, אם רק נסכים לשמוע, ונתרגל ונרחיב את היכולת הזו.

את בטח יכולה להיזכר במקרים בעבר שבהם קיבלת סימנים מדהימים, שהיו לך תחושת בטן עמוקות או ידיעות מוקדמות, שהיה לו חלום מלא במידע- כל אלו הן קריאות ותקשורות של נשמתך הגבוהה, של מדריכי הרוח שלך והשאלה היא רק- עד כמה את מסכימה להיפתח, להתמסר, להאמין ולתרגל, כמה מוכנות יש בך, לחוות את כל הרבדים של המציאות, לראות את ההשתקפות של הרוחני בחומרי, לשחרר פחד, לשחרר סטיגמות, לשחרר את מה יגידו ואת מה אמרתי בעצמי... ולהתחבר לכל היכולות המדהימות שבורכנו בהם.

התקשור שינה את חיי, ואת חייהן של מאות התלמידות שלמדו אצלי.

אני מלמדת תקשור, וזוכה להנחות נשים וגברים בדרך המופלאה הזו, לחיבור ופתיחת מודעות ושינוי חיים.

קורס התקשור שלי הוא אינטרנטי וללמוד תקשור בדיגיטל זה מושלם.

למה מושלם? כי יש לך את כל הכלים וההדרכות והמדיטציות והתמיכה ללמידה מעמיקה ומסודרת שנגישה לך גם אחרי סיום הקורס, תמיד אפשר לחזור על תרגול שרצית לבסס טוב יותר, כך שאת יכולה ללמוד בכל שעה ובכל מקום, מהמחשב או מהנייד, באתר קורסים מקצועי, נוח וידידותי ועם תמיכה צמודה שלי לכל אורך הקורס.

השיעורים בהירים וקלים לתרגול, עמוקים ומאוד פרקטיים- יש סרטונים מצולמים באיכות גבוהה, טקסטים ללמידה שמסבירים כל דבר ודבר, מדיטציות לתרגול תקשור ותרגולים להטמעה בין השיעורים, יש טיפול בפחדים וחסימות והמון המון כלים ושיטות להפוך אותך למתקשרת אמיתית- גם עבור עצמך וגם עבור אחרים ואחרות.

והכי חשוב- הקורס הזה עכשיו במחיר מעלה חיוך של 495 ש"ח במקום 1370 ש"ח. (המחיר המיוחד הזה לזמן מוגבל בלבד) בנוסף גם יש אחריות מלאה להחזר כספי אם לא התחברת או לא הצלחת, אז בעצם מה יש כאן להפסיד?

כל מה שאת צריכה לעשות זה ללחוץ על הלינק למטה ולהירשם- עולם חדש וקסום מחכה לך... נתראה בקורס! אביגיל https://avigail-levy.ravpage.co.il/tikshurinterneti7 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Commentaires


bottom of page